Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> nowy winamp
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nowy winamp
PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 21:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Leonsjo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #780
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Zainstaloweałem sobie nowego Winampa. Jest w nim taka opcja, że jeden utwór zaczyna grac kiedy wcześniejszy jeszcze sie nie skończył. Jednak u mnie ta opcja nie działa tak jak powinna. Raz działa, raz nie- zależy od utworu. Jak rozwiązać ten problem?
  
Re: <Leonsjo> nowy winamp
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




musisz wlaczyc enable wszedzie i czasy wielkosci 2-5sekund ustalic, pewnie zacznie dzialac, a jak jeszcze cos bedzie nie tak to wycianie koncowek ktore sa ciche.
  
Re: <hardtmuth> nowy winamp
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a jak i to nie ruszy to wrzucic specjalna wtyczke (plugin)
działala od wersji 2.xx i tu tez radzi sobie wspaniale

pamietam czasy jak na potege tego w radiu uzywaliśmy :]
  
Re: nowy winamp
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




uzywam directsound output, w fading ustawiasz ile chcesz, a w buffering musisz dac taka wartosc aby byla ona wieksza od fade...

u mnie jest:

dlugos bufora 3,1sek, prebuffer 0,6sek,

w fading mam ustawione wszedzie 2,5sek, oprocz...on end of sond (2sek) i on seek mam calkowicie wylaczone,bo to bylo meczace przy przewijaniu, chociaz mozna dac 0,5sek i bedzie sie ladnie plynnie przewijalo.
  
nowy winamp
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Leonsjo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #780
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Niee kazdemu bozia dala wiedze i obycie z kompem
Po kolei:
options/preferences/direct sound outputv2.28
Device: Primary sound driver czy Ali Audio wave podspodem oba okna odznaczone
Buffering: Buffer lenght 2000ms, prebufer 500ms, buffer ahead 0ms, enable CPU odznaczone
Fading: Default 333ms, old style zaznaczone, dont abort odznaczone; od on start do on seek wszystko disabled; 2okna nizej odznaczone
Other: remove silence.. zaznaczone, ctoff 40.0 dB, enable volume control i smooth oba włączone; linear
Status NOT ACTIVE!!! refresh 50 ms

Co jest grane, albo bardziej NIE grane?
  
Re: <Leonsjo> nowy winamp
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




no tak, zwieksz fading default z tego 333 na duzooo wiecej wlasnie kolo 2000-3000ms, ols style mam odznaczone !!

hmm czemu masz status NOT ACTIVE :)??


mozesz sprobowac w oknie z ustawien buffering/fading/.. nacisnac na dole APPLY, wylaczyc i wlaczyn winampa, ale pewnie juz tak robiles :)
  
Re: <Leonsjo> nowy winamp
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ja ci nei pomoge bo wywaliłem to
lece na sqrsoft advanced crossfading v.1.72 i nei zamierzam zmieniac
tu masz linka do versji 1.75 klik
a jakiego masz winampa 5.0 czy 5.01 ?
  
Re: <J@ger> nowy winamp
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Marca 2004, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Leonsjo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #780
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Mam winampa 5.01.
P.S.
Nadal nie działa
  
Re: <J@ger> nowy winamp
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Marca 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Leonsjo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #780
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




acha,
i jak dodac ten plugin?
  
Re: <Leonsjo> nowy winamp
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




sciagnac rozpakowac i wrzucic do katalogu z pluginami
potem konfiguracja ale domyslna jest nawet ok
i na koniec startujemy
musi działac
  
Re: nowy winamp
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Marca 2004, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
indeger
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #646
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Winamp to najwiekszy szajs pod sloncem . Foobar rulez cool.gif
  
Re: nowy winamp
PostWysłano: Piątek, 26 Marca 2004, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Skoro masz winampa 5 to nie trzeba instalowac zadnych wtyczek.
Nacisnij na przycisk config kolo glosnosci, wysunie sie panel, tam pod regulacja balansu masz guziczek "toggle crossfading betwen tracks" zaznacz go i ustaw czas na 10 sek. musi zadzialac.
  
Re: <Borsuk@home> nowy winamp
PostWysłano: Piątek, 26 Marca 2004, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




taaa 10 sekund mozna sie pociac :P

a foobar jest jakos za malo... kolorowy, moje przyzywczajenie do winampa, chociaz przez wiele lat mialem podstawowy skin i winampa 2.x :), czy moze nawet 1.x, ale nie daje glowy, a ten foobar, chwala, chwala, ktos mowil ze jakosc jest lepsza, odpalilem dwa kawalki w 256kbit i tak samo slychac, wiec po co przeplacac smile.gif
  
Re: nowy winamp
PostWysłano: Wtorek, 22 Marca 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mihalo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3362
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




To dla tych co mają problemy z tym ustawieniem.

Najpierw to okienko



Potem te okienko



Thats all, powinno działać.
  
Re: <mihalo> nowy winamp
PostWysłano: Piątek, 25 Marca 2005, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




odkopales watek sprzed roku gratz
  
nowy winamp
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010