Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> portal
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
portal
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Chce zrobic wlasna stronke, ktora bedzie miala cechy portalu. Zalezy mi na obsludze bazy danych (moze byc mySql), mozliwosci komentarzy i takie tam typowe, portalowe bajery. Skrypt strony [url=ww.kult.art.pl]Kultu[/url] mi sie bardzo podoba, ale to wysoka szkola jazdy, wiem
Przyznam, ze na PHP (jeszcze) nie znam sie prawie wcale (choc mam pod reka czlowiekczka, co sie teraz tego uczy). Chce wiec jakiegos gotowca, najpiej w OpenSource, ktory by mi umozliwial utowrzenie czegos takiego.

Do tej pory bawilem sie z Guppy, ale niestety jest on bardzo ograniczony w swoich opcjach a i na licencji GNU, wiec sie nie pale do rozrajbowania kodu.

Znacie jakies? cos polecicie?

A moze utworzenie takiego czegos, nawet dla laika (acz kumatego i szybkouczacego sie) nie jest wielka filozofia?
  
Re: <gROszeCK1> portal
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




phpNuke, jPortal, www.hotscripts.com
  
Re: <ulan> portal
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




albo po polsku
klik
  
Re: <ulan> portal
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 14:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A i tak najlepiej napisac sobie samemu, szczegolnie ze to czego wymagasz jest smiesznie proste
  
Re: portal
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




ulan :
A i tak najlepiej napisac sobie samemu, szczegolnie ze to czego wymagasz jest smiesznie proste


Od dawna chcialem sie wziac za PHP. Teraz jak postawie ten portalik bede mial dostep do platnego (a co za tym idzie szybkiego) serwera, to bede mial motywacje wink.gif
Sporo osob mi mowilo, ze wybitnie trudne to nie jest :> Ale to juz temat na inny watek :P
  
Re: <gROszeCK1> portal
PostWysłano: Niedziela, 28 Marca 2004, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Motywacje nie motywacje wink.gif .Wiekszosc pisaniy ograniczac sie bedzie do dobrego zapytania dla bazy danych
  
portal
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010