Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> BARDZO MI SIE NIE PODOBA!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
BARDZO MI SIE NIE PODOBA!
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Nie podoba mi się właściwie dużo rzeczy, ale na tym forum irytujące jest to, że ONO SAMO zaznacza mi posty jako przeczytane.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak to mawiają na forum dowcipnym na depl.
To już było.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




chyba juz doszedlem od czego to zalezy, chociaz u mnie jest ok, jedynie tak sie dzieje przy zawieszeniu sie przegladarki, wtedy mam juz wszystko zaznaczone jako przeczytane, moze widocznie masz cos nie tak z Cookies? masz wlaczone?
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Jak słusznie zauważyłeś to nie jest forum dowcipne, ani to nie jest d.pl. Do Kartaganiny! tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jaj uż to kilka razy zgłaszałem, znudziło mi się marudzenie i się przyzwyczaiłem.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jakoś niezauważyłem związku pomiędzy wieszaniem się przeglądarki a błędami w zaznaczaniu. ciastka mam włączone.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




cos juz poczynilem w tym kierunkum, jak jest teraz???

tylko wejdzie na forum przez http://f.heh.pl
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Zawsze tak wchodzę. Fakt, że ostatnio jest lepiej niż kiedyś.
  
PostWysłano: Wtorek, 20 Maj 2003, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




to teraz powinno byc dobrze, ze strony forum, jak cos, to juz wina uzytkownika :P
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 00:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




No i kiszka. własnie mi się zaznaczyły jako nieprzeczytane posty już przeczytane, w tym i te przezemnie napisane. crazy.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nie boj zaby, jest dobrze biggrin.gif wink.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 01:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie chciałbym siępowtażać. Ale znowu nie działa.
Teraz jes tak, że jak przeczytam jakikolwiek nieprzeczytany wątek to mi wszystkie nieprzeczytane wątki zaznacza jako przeczytane. eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 04:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a dlaczego ja nigdy nie mialem tego problemu? shock.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




bo masz więcej szcęścia
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 02:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




mam za to teraz. otworzylem forum np. hyde park, ale nie zdarzylem nic przeczytac, bo mnie kobieta wykopala sprzed komputera. kiedy wrocilem, to wszystko bylo przeczytane:-) musialem bardzo wysilic szare komorki i sprawdzic daty ostatnich postow wink.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 08:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




tak to jest, jak sie kobieta dopuszcza do kompa, od razu psuje ;>
  
BARDZO MI SIE NIE PODOBA!
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010