Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> "kradzież" konta gg Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <ulan> "kradzież" konta gg
PostWysłano: Czwartek, 22 Kwietnia 2004, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




J@ger wie i jestem tego pewien w 100%
  
Re: <ulan> "kradzież" konta gg
PostWysłano: Czwartek, 22 Kwietnia 2004, 22:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




chyba cie dawno w polskiej szkole nie bylo
co innego uczyc co innego nauczyc
wiem czego ucze, ale oni rzadko

ehh "Takie beda Rzeczypospolite..."

jestem jeszce młody i w przeciwieńsywie do innch jeszce mi zalezy
coraz mniej ale jeszce tak
ja patrze na nauczycieli z wiekszym stazem i coraz mniej im sie dziwie
jesli dzieciak w wieku 13 - 15 lat nie umie się podpisac bez błędu
ale na ggalbo czacie jest szefem to chyba cos nie tak no nie?
  
Re: <J@ger> "kradzież" konta gg
PostWysłano: Czwartek, 22 Kwietnia 2004, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Chyba cos rzeczywiscie nie tak eusa_sick.gif a i w szkole mnie juz czas jakis nie bylo. A swoja droga skoro juz robimy OT tongue.gif to najlepiej wspominam kolko informatyczne ktore prowadzil nauczyciel ZPT, zdaje sie ze to sie juz wtedy technika nazywalo czy jakos tak, a informatyka prowadzona 'przez pana' od tejze to byl lol.gif na sali, ehh czasy podstawowki cool.gif . Gosc wiedzial czego uczy, i co najwazniejsze potrafil to przekazac, spokojnie moge powiedziec ze zaszczepil we mnie pasje, z reszta mam z nim do dzis swietne kontakty. Kolejni tacy nauczyciele trafili mi sie podczas moich boiow z liceami. A na studiach szkoda gadac...niby swietna uczelnia, ale prowadzacy zlewaja studenta od gory do dolu doubt.gif
  
Re: "kradzież" konta gg
PostWysłano: Piątek, 23 Kwietnia 2004, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




eheh, to nie wiedziałeś, że wszyscy wykładowcy na uczelniach zlewają studentów??
Moje motto: jeśli chcesz się czegoś nauczyć to sam się tego naucz, bo na uczelni niczego się nie nauczysz.
A wracając do zajęć informatyki. Miałem w liceum, wtedy były początki win95 , ale uczyliśmy się tylko i wyłącznie dosa no i win3.11 (pamiętacie to jeszcze??). Niestety nic z tych zajęć nie wyniosłem, dos opanowany no i win3.11, a ja wtedy już miałem win95 na swoim kompie, który powoli poznawałem.
Najciekawsze z tej całej historii było wystawianie ocen na zakończenie roku. Chcieła mi postawić 5 (troche mało jak na moją wiedzę), więc trochę się pokłuciłem o 6. Zadała mi sądne pytanie (myślała, że mnie zagnie), co to jest POST i do czego służy. hehe nie udało się, tak więc miałem 6 na koniec no i dyplom za rozbudowę pracowni i pomoc w edukacjii
No i taka historia moich zmagań z informą w liceum.
Na uczelni to już nie była informa, a programowanie obliczeń inżynieryjskich (MatLab, MathCad itd)
  
Re: <dj_cougar> "kradzież" konta gg
PostWysłano: Piątek, 23 Kwietnia 2004, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wiem jakie jest podejscie nauczycieli akademickich do studentow, ale tez nie wszystkich ja mialem kilku normalnych, najczesciej mlodych mgr inz, wyluzowanych i rzeczowych. A na stdiach coz kartka papieru dlugopis i pisanie algorytmow, i innych paiperogennych porgramow nikomu niepotrzebnych lol.gif
  
Re: <ulan> "kradzież" konta gg
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A już wiem, co się stało z moim kontem gg! biggrin.gif
Otóż moje konto zostało zablokowane przez... administrację gg, ,,za karę", że nie ściągnąłem najnowszej wersji 6.0, lecz korzystałem z jakiejś przedpotopowej. lol.gif
Wszystko wyjasniło się, gdy wszedłem na stronę www.gadu-gadu.p[l, żeby ściągnąć sonie gg jeszcze raz. Na stronie bowiem wszystko stało napisane. cool.gif
  
Re: <Berger> "kradzież" konta gg
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a ta nowa wersja jakas paskudna
znowu baner przybył
  
Re: <J@ger> "kradzież" konta gg
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 07:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




baner zawsze przybedzie jak zaktualizujesz wersje, trzeba po kazdej aktualizacji baner killera wlaczyc. Wlasnie dlatego tez nie przepadam za aktualizacjami.
  
"kradzież" konta gg
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010