Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Sto lat, sto lat ;-)))
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Sto lat, sto lat ;-)))
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 08:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif

Wsiewo harosziewo dla Pana Administratora z okazji tajnej rocznicy urodzin wink.gif

Coby Ci następna wizyta u Twojej Pani udała się bardziej, niż poprzednia tongue.gif częstszego wyłażenia z domu :> i hehowego sukcesu :-)))

EDDY - to przyznasz się które to urodziny, czy nie? ;-PP
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




redface.gif dzieki wielkie! redface.gif
... ale i tak nie powiem, ktore to urodziny tongue.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 09:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




trini - masz świetny wywiad

Eddy - życzę powodzenia i szczęścia smile.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Wszystkiego naj dla naszego ukochanego admina cool.gif lol.gif

[nutka]Happy birthday to you ..... [/nutka]
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
trini - masz świetny wywiad


W Matrixie każdy wokół Ciebie może byc agentem... ;-))))
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dzieki wam, raz jeszcze za zyczenia :)
postaram sie adminowac forum jak najlepiej ;)
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to jeszcze ode mnie najserdeczniejsze życzenia urodzinowe cool.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif eusa_clap.gif ej! sto lat!!! zupelnie zapomnialem, a przeciez wygadales sie na forum...
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif dziekuje jeszcze wam za zyczenia
zaraz sobie zjem dwa duuuze ciasta, wypije 3l szampana, ale wczesniej musze isc do sklepu, zapomnialem, ze mialem cos tam do zrobienia, a do tego musze zamowic sobie pamieci na jutro biggrin.gif
a o 19 sa Juwenalia, bede ze znajomymi swietowac, cale szczescie, ze mieszkam 5 min od uczelni, to sie nie spoznie wink.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To ja również dołączam się z życzeniami.

PS
Juwenalia? eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 18:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dzieki
Cytat:

PS
Juwenalia?

ano biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tongue.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




triniti sie pewnie martwi, ze znowu jakies gieldy nie bedzie.. wink.gif smile.gif
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 19:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A swoją drogą to dziś 10 urodziny obchodzi Pentium.
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 20:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A swoją drogą to dziś 10 urodziny obchodzi Pentium.



supermegawporzo crazy.gif nie obchodzę imprez z okazji procesorów, ramów albo innego sprzętu lub osprzętu... ale ja w sumie dziwny jakiś jestem
  
PostWysłano: Środa, 21 Maj 2003, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mr_Nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #50
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Chcialem zyczyc na sam poczatek doby i na sam koniec tejże, ale chyba nie wytrzymam, bo zbyt bardzo spiacy jestem, tak wiec jeszcze raz ci zycze, aby administrowanie tu bylo ci milszym i aby to zawsze prowadzilo do szczescia :)

Wszystkiego naj... i abys mial taką impre jak na obrazku obok twych postow... :)
  
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




dzieeeekii, wlasnie wrocilem, wczesniej niz zwykle, bo ja zakochany jestem i musialem wyslaac smssm'a'a'aaaaaaa, chyba ide spac ;P
  
Sto lat, sto lat ;-)))
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010