Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> 2.6.4 i supermount
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
2.6.4 i supermount
PostWysłano: Niedziela, 04 Kwietnia 2004, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




tak mam problem z tym pod Mandrake 9.2 i Kernelem 2.6.4 od MDK to jest 2.6.4-3mdk ... nawet jak uaktywniam w jądrze supermount i automount ... nie działa i pisze mi KDE ... supermount not supported by Kernel ... co jest ????? zna może Ktoś odpowiedź ... a jak się do supermounta przyzwyczaiłem tak od teraz nie ma ochoty robić mount ręcznie lub automount wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> 2.6.4 i supermount
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kwazar
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #973
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




kernel w wersji 2.6.x kompilowany samodzielnie nie ma czegos takiego jak supermount - musisz zainstalowac path na jadro przed kompilacja lub sciagnac z sieci submount i go zainstalowac - wpisz w gogle 'submount' eusa_eh.gif
  
Re: <kwazar> 2.6.4 i supermount
PostWysłano: Piątek, 21 Maj 2004, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




wiem tylko chodziło o jądro modyfikowane przez Mandrake`a i dopiero kolejne wersje jakoś tam rozwiązują ten problem ale nie do końca
  
2.6.4 i supermount
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010