Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Coś nie tak
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Coś nie tak
PostWysłano: Piątek, 09 Kwietnia 2004, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Norbert
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #653
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Cos jest nie tak z moim Win Me. Gry chce wykonać ponowny rozrych ręcznie to za Chiny sie nie zrestartuje. Natomiast zamyka się bez problemu. Instalatory kiedy chcą wykonac ponowny roztuch to czasem się udaje, ale recznie nie. Co jest tego przyczyną. LUDZIE RATUJCIE!!!
  
Re: Coś nie tak
PostWysłano: Sobota, 10 Kwietnia 2004, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Winowajca jest sam win Me, kiedy stawiales go ostatnio, pewnie 3 miechy temu, albo i wiecej.
Jak nie mozesz postawic xp, a zalezy tobie na win9x (jakim jest me) to proponuje abys zaintalowal, stare dobre w98, mam o wiele mniej bledow niz me i pracuje stabilniej.
  
Re: <dj_cougar> Coś nie tak
PostWysłano: Sobota, 10 Kwietnia 2004, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Norbert
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #653
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Nic podobnego. W tym samym dniu używałem Me. Ten problem pojawił się mniej więcej kiedy Win Xp się zepsuł (mam dwa systemy). A co do Win98 to sie zgadzam ale jest mniej profesjonalny. Me jest lepszy od poczciwego 98.
  
Coś nie tak
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010