Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> skrypt na subskrypcję
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
skrypt na subskrypcję
PostWysłano: Czwartek, 22 Kwietnia 2004, 02:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




czy zna ktoś może skrypt na subskrypcję do umieszczenia na stronie w html-u lub javie? istnieje w ogóle coś takiego? crazy.gif
szukając na różnych portalach znalazłem tylko w php, a to mnie niebardzo ustawia:/
  
Re: skrypt na subskrypcję
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




nie istnieje
1. w html i w javie nie pisze sie skryptow - html to nie jezyk programowania, a java wymaga kompilacji i w wyniku mamy program

2. warto zdawac sobie sprawe z ograniczen jakie stawiaja te jezyki - oba sa client side. Wiele sie moze dziac gdy ktos ma uruchomiana strone, ale nic jesli jej nie ma.
Jest tez java server side (java server pages) a nawet javascript (bo moze o javascript ci chodzi a nie o sam html) server side, ale jesli nie masz php to tych dwoch na pewno tez nie.
  
Re: <scum> skrypt na subskrypcję
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tassadar juz Ci odpowiedzial, moze troche zawile, sam sie tym zajmuje i niewiele zrozumialem no ale cos napisal wink.gif . Ja tylko dodam ze newslettery to php+MySQL albo bazy plikowe eusa_wall.gif . Za to sa dostepne darmowe komponenty na strone, pogooglaj troche a napewno znajdziesz
  
Re: skrypt na subskrypcję
PostWysłano: Sobota, 01 Maj 2004, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




ołkej, thx za uświadomienie crazy.gif
  
skrypt na subskrypcję
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010