Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Gry Wszechczasów Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 20:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




ok tego chyba jeszcze nie było
piszę post w którym umieszaczam zapytanie

Jaka wg WAS jest najlepsza 3ja gier jakie kiedykolwiek wyszły

dla mnie wyglada to nastepujaco

1. StarCraft BroodWar
2. samolociki Atari
3. Quake 2
  
Re: <Analyzer> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




można wymieniać w nieskończoność:

Pegasus: Tank ;)
Atari: Misja
Commodore 64: Rick Dangerous, BMX Simulator, Pit Stop2, Druid, Kolony
Amiga: Alien Breed 2, F16, Cannon Fodder 1/2
Arcade: Violent Storm, Punisher, Metal Slug 1/2/3/X
PC: Warcraft 2, Duke Nukem 3D :), RTCW: Enemy Territory
  
Re: <Bzdury> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




commodore - river raid
pc: hmm quake3 (czwarty rok juz go mecze, ale zadkooo), painkiller jest bardzo grywalny bo movement jest podobny do q3 :P
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Civilization !!
  
Re: <Analyzer> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Diablo jedynka , II no i LOD
a wczesniej Dune 2 i warcraft od tego zaczynałem

teraz sciagam Knight Online
ponoc miodne i za darmo
zobaczymy
  
Re: <J@ger> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tak dune2, ciekaw jestem jak ja moglem przejsc w takim wieku...,a potem po paru latach mialem dziwne z przejsciem problemy ;/

gierka ktora wciagnela mnie na dlugie miesiace, pocinajac chyba na 486 jeszcze w to ;]
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Knight on-line to jest super gierka jak bedziesz miał to gram na cypher2 jako Matthas.



Dla mnie gry to:
1. Knight on-line
2.Diablo II lod
3.Counter-strike 1.5
4.Quake II i inne Quake'i
cool.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Pewnie sobie jeszcze przypominacie gry na 8bit, i taki tytuł jak Spy vs Spy. Moim zdaniem to była najlepsza gierka tamtego okresu (nawet tematycznie była na czasie - okres zimnej wojny).
Jeśli chodzi o gry na PC to: Diablo2LoD, Need4Speed: Underground i Rise Of Nations.
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 11:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #63
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Według mnie: diablo, diablo2/lod, starcraft, warcrafty, no i heroesy(do trójki bo czwórka byja kiczowata) no i Baldur's Gate (1,2 ToB)
  
Re: <Analyzer> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SamoDobro
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #265
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




Giana Sisters - ale wyłącznie oryginalna wersja na C64
Microprose Soccer na C64
Civilization - cz. II ze względu na te same reguły co w I a lepszą grafikę
X-Wing - ten starusieńki (ew. Tie Fighetr - chyba nawet bardziej mi się podobał, bo można było skopać dupę Rebeliantom)

z nowych gier żadna mnie nie zafascynowała tak, jak tamte... no, może poza Silent Hillem 2 (dla SP) i ProEvolution Soccer (dla kilku graczy)
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SKRIKER
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #903
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




TOP 10 WSZECHCZASÓW.

1. QUAKE 3 ARENA
2. DIABLO
3. STARCRAFT
4. WARCRAFT
5. HALF-LIFE
6. GTA
7. UNREAL 2
8. QUAKE I
9. DOOM
10. TETRIS
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Maj 2004, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




lost vikings
giana sisters
age of empires
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Poniedziałek, 31 Maj 2004, 08:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




civilization
quake
colin
heros II i III
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




jezu.. nikt nie wymienil fallouta :|
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




OK! To ja będę pierwszy gram w Fallouta ale 1 na dole. Mam już 4 lvl. Chodzi za mna gość jeden który pomaga za 0€
  
Re: <Analyzer> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 21:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dune 2
Diablo
...
Civilization


Swoją drogą dziwi mnie fascynacja Starcraftem wśród niektórych. Mam kolegów, którzy jeszcze teraz w tą gre często grywają. Ja już nie mogłem grać w Broodwar, bo zanim wyszedł dodatek engine był mocno przestarzały i grafika była nędzna. Ale ta gra miała słabą grafikę już przy premierze opóźnionej o dobtry rok, a później kolejny rok na dodatek. Ale to niestety standard u Blizarda, że olewają kilientów i każą sobie czekać. Z dodatków to chyba tylko w D2 LoD grałęm i była to jedyna gra w której użyłem FSAA, bo autorzy nie pomyśleli, żeby zrobić lepszą rozdzielczość.
  
Re: <Tirinti> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Wierz lub nie, ale to jest jedyna gra, w która ostatnie pół roku czasem włączałem (a gram w nią od 4). Co prawda od kilku dni posiadam Radeon 9800, więc teraz z czystej ciekawości będę grać w coś innego. Ta ciekawość opiewa chęcią napatrzenia oczu na cudną grafikę, to wszystko.
Starcraft jest po prostu grywalny - prawdziwy lider.

biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Czerwca 2004, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to polecam do testow CHROME

ciekawe jak to bedzie u ciebei wygladac
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 15 Czerwca 2004, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Starcraft jest super trudno że nie ma dwójki. Dużo by osób grało po necie ja mam stara ale nie chodzi bo plik jest jakis zepsuty i trzeba mi od kogoś ściągać.
  
Re: <Matthas> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 16 Czerwca 2004, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak by miał wygląd Warcraft3 i grywalnośćStarcraft to bym pograłz wielką przyjemnością.
  
Gry Wszechczasów
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010