Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> [szalone]Chyba potrzebuję wizyty u psychoanalityka.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[szalone]Chyba potrzebuję wizyty u psychoanalityka.
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj wgrałem sobie do komórki Prince of Persia. Dzisiaj przed wykładem sobie gram. Ale jest beznadziejne sterowanie. Chodzenie i obrona jest padem a atak 0. Trudno trzymać palec lewej ręki na zerze pod prawą ręką. Myślę sobie. "Szkoda, że dali tylko class, bo jak by dali też java to bym to przerobił na coś wygodniejszego." Po chwili myślę "[panika]AAAAAA!!! co za zboczone myśli![/panika]"
Ale to chyba wina wykładu o 8 i jonieczności wstania o 6.30. Mam nadzieję.
crazy.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nie psychoanalityk, a spacer po parku z piwkiem, ewentualnie z dziewczyna u boku Ci dobrze zrobi wink.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Może przestaniemy już tej indoktrynacji Tirintiego?? wink.gif Nieeee biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Eddy ty chyba nie skapowałeś o co chodzi. eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 22 Maj 2003, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




na jedno wychodzi ;P
  
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Może przestaniemy już tej indoktrynacji Tirintiego?? wink.gif Nieeee biggrin.gif

Co zrobisz jak sam się prosi wink.gif
  
Re: [szalone]Chyba potrzebuję wizyty u psychoanalityka.
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




biedactwo wink.gif . ja na wykladach walcze zeby nie zasnac. o graniu nie ma mowy, b mi zaraz bateria siada... sad.gif
  
[szalone]Chyba potrzebuję wizyty u psychoanalityka.
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010