Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Porada odnośnie przekazania łacza z TP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
janki69
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #893
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




HEJ mam pomysł tylko nie mam pojęcia jak go zrealizować. Posiadam neostrade i mam zamiar zwiększyć abonament TP na większy ten w którym są rozmowy w danych godzinach za darmo. I w związku z tym czy istnieje taka możliwość że zadzwonię do kogoś i czy będę mógł udostępnić mu internet na mój koszt? Lub czy można wykorzystać kabel TP jako stałe łącze w takim przypadku (ja mam to połączenie opłacone w abonamecie). Mało się znam ale pomysł wydaje mi się możliwy do realizacji? Dziękuję za odpowiedzi. Proszę tylko jasno i powoli powiedzieć gdzie wpiąć te kabelki i do czego i co zainstalować hehheh pozdrawiam.
  
Re: <janki69> Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 23:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




gdzie wpiac kabelki... tak latwo to nie ma i watpie ze jest sens bawienia sie w takie cos, ale mozna zawsze modemy po obu stronach zastosowac i jakos to pewnie by dzialalo :/...lecz czy jest sens ?
  
Re: Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
janki69
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #893
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Pewnie ze sens jest mógłbym ci neta za darmo udostepnić lub zawsze z domu ktoś by zadzwonił tam gdzie jestem i mając kompa miał bym neta za darmoszke.Tylko wydaje mi sie że to nie będzie takie proste.
  
Re: <janki69> Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 02:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Może można by skożystać z VPN.
Gdzieś na infojamie jest opis jak skonfigurować. Tylko to raczej działa odwrotnie, to znaczy dzwoniący uzyskuje dostęp do sieci, ale może da się to na odwrót skonfigurować.
  
Re: <janki69> Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 15:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




rzeczywiscie transfer swietny bedzie po telefonie :/

za takie lacze nawet za friko dziekuje.
  
Re: Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
janki69
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #893
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Ty piszesz by pomóc czy po prostu by coś napisać?????????????? Nie pytam o jakość i transfery tylko jak to zrobić. Dzięki za dokładną pomoc. Prawdziwy geniusz z ciebie.
  
Re: <janki69> Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ale czy oplacalanosc calego przedsiewziecia bedzie warta swieczki ?

nie dosc ze wolne to jeszcze awaryjne bedzie prawdopodobnie, a koszty...tez swoje beda.
  
Re: <janki69> Porada odnośnie przekazania łacza z TP
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Aby było to możliwe w taki sposób, w jaki piszesz, musiałbyś posiadać drugą linię telefoniczną wpiętą do analogowego modemu. Wtedy można udostępnić połączenie, a dzwoniący do Ciebie, będzie mógł wykorzystać Twoje udostępnione łącze. Czy jest możliwe to na odwrót (znaczy się, że Ty dzwonisz) ciężko mi powiedzieć (chociaż raczej można, wkońcu call-back'i działają w ten sposób), a czy jest prostszy sposób niż ten to nie wiem.
  
Porada odnośnie przekazania łacza z TP
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010