Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> RAJ dla AsrockowcóW - K7S8X(e)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
RAJ dla AsrockowcóW - K7S8X(e)
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




Jeśli ktoś ma Asroczka K7S8X lub z E :) i lubi bawić się w OC

Zapożyczone z forum Tweak.pl ( to chyba niekaralne ) ? :)

cyt :

UWAGA!!!


tak uwaga zmieniam ten wątek po konsultacji z Naczalstawem cool.gif cool.gif cool.gif

celem odróżnienia od oryginału mój tekst będzie zaznaczony na niebiesko

Ludzie wgrywajcie ten BIOS do ASRocków!!! ...

Link 1

Jeżeli ktoś potrzebuje tłumaczenia, to służę pomocą, ale zainteresowani powinni wiedzieć o co chodzi

Dodam, że u mnie Duron1600@2200 (184*12, Vcore 1,65) w Idle miał 43-44c, teraz po wgraniu tego BIOSu i podkręceniu do 2300 (192*12, Vcore 1,73) temperatura waha się w zakresie 37 - 38c, Winamp gra, Opera przegląda a temperaturka stała korekta ortograficzna cool.gif

Oprócz tej opcji (Halt@Idle) jest jeszcze parę ciekawych...

UWAGA ZANIM ZAINSTALUJECIE PROSZE PRZECZYTAC

Link do forum Tweak`a

JEDEN KOLES NA Tweak.pl PISAŁ żE Nie Moze TEraZ wgrać InnEGO BIOS'sUuuuUUu

powyżej zostawiłem ostatnie zdanie bez zmian, choć nie powiem, że nie miałem ochoty tu wprowadzić paru korekt ale ...

Drut-mod Athlona :) modyfikowałem

http://komputery.katalogi.pl/temat10295/

POLECAM

pozdrawiam

POGUSEK

modyfikowane przez e X t 7 3
  
Re: [u][b]RAJ dla AsrockowcóW - K7S8X(e) Vcore :):):)[/b][
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 08:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




troszkę Pan to chaotycznie napisałeś wink.gif
  
Re: <e X t 7 3> RAJ dla AsrockowcóW Vcore :)
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pogusek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #117
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




heloł :) dla mnie liczy sie innformacja a nie forma w jakiej jest podana.

pzdr. ( od zawsze pisze jakos tak chaotycznie )

NARAWDE ZAPRASZAM NA TA STRONK !!! :


http://forum.tweak.pl/viewtopic.php?p=787701

i

http://komputery.katalogi.pl/temat10295/

PROSZE NIECH KTOS WYWALI TEgo złego htmla z tematu wiadomosci tej pierwszej. chodzi o to - [/b] - pzdr.
  
Re: <pogusek> RAJ dla AsrockowcóW Vcore :)
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




w związku z faktem, iż ciąży wink.gif na mnie obowiązek moderowania niniejszego forum proszę Szanownego Pogusk`a o bardziej precyzyjne i jasne wyrażanie swych myśli !

W przeciwnym bądź razie będziesz Waść narażon na ciągłe "moderowanie" swoich "poematów" cool.gif
  
Re: <pogusek> RAJ dla AsrockowcóW - K7S8X(e)
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Września 2004, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
longajlent
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1720
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




wgralem nowy biosik do asroczka nowszy niz podany na tej stronie bo 2.50 skarkowany przez gunis. dla mnie w sumie bez roznicy ale mam pytanko co to jest to idle "Oprócz tej opcji (Halt@Idle) jest jeszcze parę ciekawych... " dla mnie temp stanela w miejscu mam czujnik przy obudowie do prockow i temp jak byla tak jest?. mam nadzieje ze ktos mi pomoze aha i mam procka 800 duron jest mozliwosc go wykrecenia? wiecej podkrecalem tylko na fsb i jak dalem 120 Mhz to stawalo deba na ladowaniu biosu przy miejszych wartosc chyba chodzilo :) drunken_smilie.gif . czy jest moze jescze jakis inny sposob podkrecenia albo moze ja to zle robilem. Prosze o jasna odpowiedz ludzi madrzejszych ode mnie i uzbrojonych w doswiadczenia
  
RAJ dla AsrockowcóW - K7S8X(e)
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010