Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Kill Bill vol2 spoilery
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 08:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Wczoraj oglądałem.
IMHO gorszy od vol 1, co nie znaczy, że zły film.
Mocno róźni się od vol1, więc jeśli kiedyś powstanie vol1+vol2 to będzie niespójny.
O ile w v1 było za dużo krwi i trupów, to w v2 jest za mało i trochę za dużo jest przegadane. W końcu to film akcji. Włąściwie to nie mapewności czy padłchoć jeden trup. Maksymalnie mogą być 4. Budd, mógł przeżyć ukonszenie, Elle mogłą tylko ściemniać, że zabiła Pai Mei, sama Elle to już wogule pewnie przeżyła, choć będzie ślepa, a i ta technika 5 punktów, mogłą nie zadziałać i Bill mógł tylko udawać. Dobra może się czepiam i Budd i Bill raczej zgineli. No ale to 2 trupy, co w porównaniu z v1 to jakby wcale.
Właściwie nie było zaskakujących zwrotó akcji a wiele scen było przewidywalnych. Kiedy Bill opowiadał o technice pięciu punktów i wysłął Beatrix na szkolenie to się domyśliłe, że od tej techniki zginie. Kiedy Pai Mei uczył przebijania deski z bliskiej odległości domyśliłem się, że to się przyda do rozwalenia trumny. Włąściwie jedyne co było zaskakujące to sceny w przyczepie Budda. Wydawało mi się, że gość żałuje tego co zrobił i da się łątwo zabić, nie spodziewałęm się że zakopie żywcem. Spodziewałem się, że Elle będzie chciała wykiwać Budda, ale żmija była jednak zaskoczeniem. No i wreszcie wybicie oka. To chyba najlepsza scena w filmie.
Spodziewałęm się, że z imieniem panny młodej wiąże sie jakaś tajemnica. A tu scenka ze szkoły pani sprawdza obecność Beatrix Kiddo - Jestem.crazy.gif.
Spodziewałem się jakiejś dłuższej walki z Billem a tu jej nie było.
  
Re: <Tirinti> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Film świetny i narobił mi apetytu na obejrzenie jedynki raz jeszcze. Fakt, że w dwójce bohaterzy wciąż rozmawiają i w ogóle są dłużyzny, i nic się nie dzieje, nuda, jakby to był polski film. cool.gif Ale cóż to za pyszne rozmowy! biggrin.gif

A przewidywanie tego co będzie, sprawia, że zabawa jest jeszcze większa.
Jedna uwaga - brata Billa zabiła nie żmija, lecz czarna mamba (pyszny monolog Pielęgniarki na temat działania jadu tego węża!). Zapewne Pielęgniarka wymyśliła sobie, że będzie to rodzaj zemsty głównej bohaterki zza grobu.
  
Re: <Berger> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Berger wez ty sie zastanow sa na forum ludzie ktorzy nie widzieli jeszcze filmu a chca go zobaczyc, po ch.... psuc zabawe
  
Re: <ulan> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ludzie, którzy nie oglądali filmu i chcą go obejrzeć bez obciążeń, nie wchodzą do takich wątków.
  
Re: <Berger> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A ja np wszedlem przez przypadek i juz na dzien dobry sie wkurwilem eusa_wall.gif
  
Re: <ulan> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Było nie czytać. :P
  
Re: <Berger> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Bylo nie pisac o Billu. Mysl czlowieku mysl eusa_wall.gif
  
Re: <Berger> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie mówię, że dialogi były złe. Ale Tarantino mógł bardziej przemieszać rozmowy z akcją w obu częściach.
Co do mamby to Elle mogła powiedzieć Bilowi, że Budda zabiła czarna mamba i by nie kłamała.crazy.gif
A swoją drogą to ta czarna mamba była zielona, moze jakaś niedojżała.cool.gif
  
Re: <ulan> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja np wszedlem przez przypadek i juz na dzien dobry sie wkurwilem
A można wiedzieć co spodziewałęś się przeczytać w wątku po tytułem "Kill Bill vol2 spoilery"?
  
Re: Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tirinti @ Czwartek, 29 Kwietnia 2004 13:58 @ :
A ja np wszedlem przez przypadek i juz na dzien dobry sie wkurwilem
A można wiedzieć co spodziewałęś się przeczytać w wątku po tytułem "Kill Bill vol2 spoilery"?


A moze wiesz ze to forum ma taka opcje przez ktora wchodzi sie do najnowszej wiadomosci ze strony glownej?
  
Re: <ulan> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 18:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale wchodzi się przez kliknięcie na jej tytuł, a ten zawiera słowo spoilery.
  
Re: <Tirinti> Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




ROTFL koncze ten OT bo i tak widze ze nie wiesz, albo nie chcesz zrozumiec o czym do Ciebie pisze eusa_wall.gif
  
Re: Kill Bill vol2 spoilery
PostWysłano: Piątek, 30 Kwietnia 2004, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




ulan @ Czwartek, 29 Kwietnia 2004 18:39 @ :
koncze ten OT


I słusznie.
  
Kill Bill vol2 spoilery
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010