Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> proroctwa biblijne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
proroctwa biblijne
PostWysłano: Sobota, 08 Maj 2004, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gudzowski
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #929
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Szanowni Państwo!
Chciałbym, tą drogą poinformować, że, po co najmniej pięcioletniej pracy badawczej został przeze mnie napisany komentarz do księgi Daniela i Apokalipsy św. Jana. Temu dziełu nadałem wspólny tytuł:
„Proroctwa biblijne”
Moja egzegetyka oparta jest na regule, wynikającej wprost z Pisma Św. to znaczy: Biblia sama jest dla siebie komentarzem. W wyniku tego, odczytanie symboliki z księgi Daniela i Apokalipsy św. Jana zostało całkowicie osadzone w kontekście całego Pisma Św. i jest komentowana tylko w takim zakresie, w jakim tłumaczy ją Biblia i symbolika biblijna. Przy tym, w moim studium nie chodziło mi o to, aby wyprzedzać biblijne proroctwa, lecz by je badać historycznie i stwierdzać, które już się spełniły a które czekają na swoje wypełnienie. W ten sposób udało mi się bezprecedensową jasnością i dokładnością zaprezentować obraz naszej przeszłości i przyszłości religijno - politycznej, o której wypowiada się profetyka biblijna.
Ja sam jestem już gotowy na to, aby móc odpowiadać na dalsze pytania.
Najpewniejszy i najszybszy kontakt ze mną to:
Życzę miłej lektury! Z poważaniem Zdzisław Gudzowski


P.S. Wszelkie informacje na temat wydawcy zostały usunięte po konsultacjach z Administratorem Forum.
Pozioma
  
proroctwa biblijne
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010