Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Hitman contracts - solucja Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <gummis> Hitman contracts - solucja
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Czerwca 2004, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kriss
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #849
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




w 8-ej misji lepiej wziac trutke z kanalu i dosypac jegomosciom do herbatki, lepsza zabawa i oczywiscie gwarantowany status "cichy zabójca"


---edit---
ortografy
J@ger
  
Re: <gummis> Hitman contracts - solucja
PostWysłano: Piątek, 02 Lipca 2004, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andyziom
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1186
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




hmm wszystkie misje przeszlem za statusem "silent assasin", procz jednej; misji 3. jesli udusze eskimosa czy zolnierza linka, dostaje status: "professional" :/ jesli unieszkodliwie go strzykawka niezdarze wykonac reszty zadan bo sie obudzi. nie wiem jak inaczej mozna to przejsc...
  
Re: <Romo> Hitman contracts - solucja 3 pierwsze misje
PostWysłano: Niedziela, 04 Lipca 2004, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szakal
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1195
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




moja rada to to żebyś zainstalował na nowo gre a sawy skopiował np na pulpit bo ja też miałem z tym problem tak zrobiłem i było dobrze
  
Re: <andyziom> Hitman contracts - solucja
PostWysłano: Niedziela, 04 Lipca 2004, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szakal
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1195
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




ostrzezenie

J@ger
  
Re: <szakal> Hitman contracts - solucja
PostWysłano: Wtorek, 06 Lipca 2004, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andyziom
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1186
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




równiez ostrzezenie

wymiana pogladów na privie
J@ger
  
Re: Hitman contracts - solucja
PostWysłano: Sobota, 21 Sierpnia 2004, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
shavo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1459
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




3 misje da sie przejsc na silent assasin - wystarczy zostawic w spokoju tego biednego eskimosa i w momencie gdy straznik chodzacy obok samolotu bedzie szedl na tyly wyskradac sie z samolotu na wprost pod same gory, potem skradajac sie przy gorze i liczac na troche szczescia trzeba dojsc do bocznych drzwi w budynku z Fuchsem, wziac trucizne i (na wszelki wypadek) wsypac ja kiedy dziad bedzie stal tylem do zupy. Potem wychodzimy tymi samymi drzwiami co weszlismy (najpierw sprawdzamy czy nie idzie jeden z dwoch straznikow krazacych wokol budynku) i idziemy w prawo do drzwi na tylach. wchodzimy i wykorzystujac babola - straznik przy piecyku nas nie widzi jak sie skradamy tu z przed nim - skradamy sie do kibla i czekamy na wizyte Fabiana. W momencie kiedy wejdzie do kibla i bedzie szedl na ostatni sedes ;p dusimy go. Mamy na to okolo sekundy (nie przejmujemy sie otwartymi drzwiami gdyz ten straznik jest tepy i nic nie widzi). Przebieramy sie za Fuchsa i dalej robimy to co napisal gummi. Jezeli komus wydaje sie to niewiarygodne i nie wiezy - mam save'y z tej misji przechodzonej w taki wlasnie sposob ;]

PS. Moze mi ktos powiedziec jak w misji 9 zalatwic tych 2 typow siedzacych przy okraglym stole w restauracji zeby bylo silent assasin? Jesli zrobi sie to snajperka to jest chyba professional
  
Re: Hitman contracts - solucja
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
qune
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1470
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




mam maly problem z misją 7 :/ mianowicie nie moge otworzyc drzwi za ktorymi znajduje się bomba :| mam klucz Fritza (czy jak on tam...) mam tez master key ale to na nic, jak mam otworzyc ww drzwi ??
  
Re: Hitman contracts - solucja
PostWysłano: Piątek, 15 Października 2004, 01:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marcinnor
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1833
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Przepraszam bardzo
Mam pytanie :
Dlaczego jak chce uzyc Snipera to nic przez niego nie widze ??
  
Hitman contracts - solucja
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010