Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> win XP i 98 na jednym komputerze
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
win XP i 98 na jednym komputerze
PostWysłano: Wtorek, 18 Maj 2004, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
klerykk
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #957
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Siemka :) !
Jak juz wspominałęm mam wała gdyż ponieważ mam zainstalowanego xp a chce miec xp i 98 stacja dyskietek mi nie dziala i nie moge uruchomic wiersza poleceń co mam zrobić. A mialem zamiar na d wgrac 98 bo na c mam xp a poźniej naprawic tylko xp ...... kto mi pomoze jak mam uruchomić 98 jak niemam dyskietki startowej i nie moge uruchpomic wiersza poleceń pls pomóżcir ;(
  
Re: <klerykk> MAm wała pomóżcie mi jaknajszybciej
PostWysłano: Wtorek, 18 Maj 2004, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fireblade3
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #754
Posty: 61


[ Osobista Galeria ]




No wiec sposob jest generalnie taki zeby zrobic sobie plyte startowa :). Ja zrobilem sobie takie cudo razem z win98.

Tzn plyta bootuje odpala sie normalnie tak jak z dyskietki startowaej. Dodatkowo na tej plycie jest win98 wiec mozna go od razu zainstalowac bez zmiany cd :). Zrobienie czegos takiego jest dosc banalne ;).
  
Re: <fireblade3> MAm wała pomóżcie mi jaknajszybciej
PostWysłano: Wtorek, 18 Maj 2004, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a po co robic jesli płyta instalacjna windy jest z natury "bootowlana" ?
no chyba ze to kiepski oryginał
  
Re: win XP i 98 na jednym komputerze
PostWysłano: Wtorek, 18 Maj 2004, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fireblade3
WaterCooling.com.pl
 
Użytkownik #754
Posty: 61


[ Osobista Galeria ]




No wiec na pytanie po co najlatiwej odpowiedziec tak ze zwykle sie robi formata przed instalacja a tak po prostu ladnie sie bootuje do trybu msdos...
  
Re: <fireblade3> win XP i 98 na jednym komputerze
PostWysłano: Środa, 19 Maj 2004, 09:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




chyba sie nie rozumiemy

procedura:
boot z plyty
format
instalacja
  
Re: win XP i 98 na jednym komputerze
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Ale jest jeden problem, jak chcesz miec 98 i XP na jednym kompie to 98 musi byc unstalowane wczesniej, znaczy jako pierwszy win i to na c:.
  
Re: win XP i 98 na jednym komputerze
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Jeśli chesz zainstalować win98, a nie masz dyskietki startowej to ją pożycz.
  
Re: <Matthas> win XP i 98 na jednym komputerze
PostWysłano: Piątek, 28 Maj 2004, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ehh
  
win XP i 98 na jednym komputerze
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010