Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> LAN - problemy z kompem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
LAN - problemy z kompem
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 16:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andrus
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #954
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Jestem w sieci mam polaczenie z kompami tylko wiesza mi sie komp. tzn wejde do kogos na dyski i wtedy nastepuje zawiecha. poradzcie mi czym moze byc to spowodowane. dzieki
  
Re: LAN - problemy z kompem
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 08:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Może to być, że ktoś nie ma nic udostępnionego. albo nie chce byś od nie go coś śćiągał przez co nie masz dostępu.
  
Re: LAN - problemy z kompem
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm u mnie w sieci lokalnej mam podobnie, wejde na zmapowany dysk i czekam pare(nascie nieraz) sekund zanim siec ozyje, potem chodzi bardzo sprawnie.

pamietam ze dawnooo temu do xp byla jakas poprawka wlasnie niwelujaca to, ale teraz jej nie moge znalezc :(, podobno xp sprawdza, czy dany komputer nie jest zajety, jesli nie jest to dopiero sie laczy, moze jakas bajka to jest z mojego komputerowego snu i takie cos nigdy nie mialo miejsca, lecz mam tylko szczatki tej historii w moim mozgu i wiecej szczegolow nie przytocze. ;)
  
Re: <hardtmuth> LAN - problemy z kompem
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jest taki problem, przy zamykaniu systemu z zmapowanymi dyskami, ale nie wykluczam, że to o czym napisałeś nie istnieje. Ba, powiedziałbym nawet że jest to bardzo prawdopodobne
  
Re: LAN - problemy z kompem
PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




gdyz z tym windowsem naprawde nigdy nie wiadomo co i jak ;]

wprawdzie, zeby mapowanie zostalo odswierzone trzeba kliknac i czekac az ozyje, bo inaczej w dc np podmapowany dysk z drugiego kompa nie liczy sie w sharingu i dostaje wscieklizny ze musze sie jeszcze w to bawic... jakby sam tego nie mogl zrobic...ale to zakrecilem, ale moze mnie troszke skumales :P
  
LAN - problemy z kompem
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010