Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> tzw. przejściowa samotność Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: tzw. przejściowa samotność
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go : Poniedziałek, 19 Lipca 2004 16:29 :
A poderwac kogos i byc zimnym jak lod to wyrachowanie.


Wyrachowanie??? A skąd masz wiedzieć przed poderwaniem, czy się zakochasz???
  
Re: tzw. przejściowa samotność
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Berger : Poniedziałek, 19 Lipca 2004 16:55 :
Wyrachowanie??? A skąd masz wiedzieć przed poderwaniem, czy się zakochasz???


Podryw przez "lodowca" kojarzy mi sie z tbzw. /tak brzydko zwanym/ - zaliczaniem "panienek". Podryw dla podrywu, w zalozeniu, ze dalsza przyszlosc nas nie obchodzi z ta osoba. Wiadomo, ze rozne "wypadki"...hahaha... chodza po ludziach wink.gif, ale panuje jakis lek przed zaangazowaniem.
Moze kiedys zmienie zdanie na ten temat - dzis mam wlasnie taki tongue.gif
  
Re: tzw. przejściowa samotność
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
... A skąd masz wiedzieć przed poderwaniem, czy się zakochasz???

go_girl_go : Poniedziałek, 19 Lipca 2004 17:17 :
... rozne "wypadki"...hahaha... chodza po ludziach wink.gif, ale panuje jakis lek przed zaangazowaniem.
Moze kiedys zmienie zdanie na ten temat - dzis mam wlasnie taki tongue.gif

Z pewnością zmienisz.
Nie można z góry zakładać, że ta własnie znajomość przerodzi się w coś ważnego, a tamta nie ma szans przetrwania.
I BEREGER ma rację, nigdy nie wiadomo kiedy człowiek się zakocha, czasami wystarczy najzwyklejsza znajomość, żeby już nie poczuć się samotnym, a później to czas pokaże ...
  
Re: tzw. przejściowa samotność
PostWysłano: Sobota, 04 Grudnia 2010, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
milano82
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7559
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




ja przez bardzo długi czas byłam samotna i nie wiedziałam jak mam w ogóle poderwać chłopaka, zawsze byłam nieśmiała i niepewna w kontaktach z mężczyznami. Gdy zakochałam się w koledze z pracy postanowiłam coś zmienić i zapisałam się na kurs uwodzenia do Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl) i powiem wam że dzięki temu, co się tam nauczyłam zdobyłam moją miłość, więc jakby co to polecam ;)
  
Re: <milano82> tzw. przejściowa samotność
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Grudnia 2010, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No to już rzeczywiście wyższa szkoła kryptoreklamy! Brawo za poczucie humoru! lol.gif
  
Re: tzw. przejściowa samotność
PostWysłano: Wtorek, 19 Grudnia 2017, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Ważny wpływ na nasze uczucia ma także cykl, który wpływa na to co czujemy. Dokładnie opisano to tutaj [REKLAMA]Powinnyśmy wiedzieć jak wesprzeć naszą psychikę.
  
tzw. przejściowa samotność
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010