Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Shrek 2 Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Dziękuję, Olu. :)


Nie ma za co smile.gif

Aluś, oni już pomysły mają, tylko wykonanie zostaje - a to trochę zajmuje jednak cool.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Aluś, oni już pomysły mają, tylko wykonanie zostaje - a to trochę zajmuje jednak cool.gif


moze i mają pomysły ale watpie czy to bedzie tak samo smieszne jak pierwsza czy druga czesc...bo ile mozna wymyslac? dwie czesci by wystraczyly (za to jakie smieszne) ale krecenie jeszcze dwoch wiecej do juz moim zdaniem przesada [watpic]nie wiem moze sie myle, moze okaze sie ze beda rownie smieszne jak poprzednie...poczekamy zobaczymy wink.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A poczekamy długo cool.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
A poczekamy długo cool.gif



eee tam...komu sie spieszy bo napewno nie mi tongue.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No jeżeli twórcy się bedą spieszyli, to pozim następnych części na pewno nie będzie do pięt dorastał pierwszej i drugiej.
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
No jeżeli twórcy się bedą spieszyli, to pozim następnych części na pewno nie będzie do pięt dorastał pierwszej i drugiej.



tak czy siak nie bedzie tongue.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze się zdziwisz eusa_naughty.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Jeszcze się zdziwisz eusa_naughty.gif


ta jasne...moze i plywasz ale napewno nie lepiej ode mnie tongue.gif ja plywam lepiej od ryby drunken_smilie.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Tematy Ci się pomerdały biggrin.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Sierpnia 2005, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no tak hehe rzeczywiscie biggrin.gif a bo ja na dwa okna lece zeby szybciej bylo bo mi sie komp troche muli wink.gif
  
Re: Shrek 2
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




shrek 1 jaki shrek 2 są bardzo śmieszne fajne itp. biggrin.gif biggrin.gif
  
Shrek 2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010