Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Nakręcanie na U2 Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 26 Maj 2004, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanko, czy macie może skłonności do "zanudzania" ludzi opowieściami O U2 i o tym jacy są wspaniali ? Bo ludzie dookoła mnie to już twórczość U2 znają calkiem dobrze, nie mówiąc o tym, że cały czas wciskam im płyty i koncerty. Niektórzy mówią, że to obsesja, ale całkiem przyjemna obsesja
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 26 Maj 2004, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




:) Nie jestes sam,tez mam taką obsesje.
  
Re: <TomajS> Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 26 Maj 2004, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




kto tego niema :D
  
Re: <andy85> Nakręcanie na U2
PostWysłano: Czwartek, 27 Maj 2004, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #940
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




ja staram sie powstrzymywać, a to dlatego, ze sam nie lubie jak ktoś mi coś na siłe wciska do słuchania.
cos na zasadzie 'nie rób drugiemu co tobie niemiłe'
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Czwartek, 27 Maj 2004, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no ja tez mam manię gadania o U2 i zawsze moi znajomi mówia dość :) ale przynajmniej o nich coiś wiedza :D
  
Re: <andy85> Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 02 Czerwca 2004, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Ja nie wciskam, tylko dyplomatycznie pytam "nie chciałbyś fajnej muzyczki na płycie?". Daję wtedy kolesiowi plytę z mp3, gdzie większość piosenek to oczywiscie u2. smile.gif
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek @ Czwartek, 27 Maj 2004 15:48 @ :
no ja tez mam manię gadania o U2 i zawsze moi znajomi mówia dość :) ale przynajmniej o nich coiś wiedza :D

W Twoim przypadku dodałabym jeszcze to, że obcym osobom, o których nie wiesz, czy lubią U2, przedstawiasz się: ,,Jestem Krzysiek, masz do czynienia z fanem U2". ROTFL! lol.gif
To jest dopiero mania!
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hahahah lol.gif

to by było niezłe ... wyprubuje to kiedys smile.gif biggrin.gif dobre, dobre cool.gif biggrin.gif lol.gif
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Czwartek, 10 Czerwca 2004, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




andy85 @ Środa, 26 Maj 2004 15:28 @ :
cały czas wciskam im płyty

Najlepiej nie przesadzać i wcisnąć im jedynie debesty, gdzie znajdują się najbardziej wpadające w ucho utworki. Jeśli nie zainteresują ich te pozycje, nie ma siły, by polubili bardziej jaskrawy styl U2, prezentowany w mniej podstawowych piosenkach.
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Czwartek, 01 Lipca 2004, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pola
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #751
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




wiecie, zaskoczyliscie mnie .. biggrin.gif

ja nigdy nie mialam pojecia, ze ja to robie tak czesto, ze przez caly czas cos opowiadam innym o U2, co np dzieje sie z ich nowa plytka, co ostatnio przeczytalam o nich w Internecie, albo co opowiedzieli mi inni fani ...

jejku, nawet nie wiem, jak mam to opisac .. w kazdym razie nigdy nie pomyslalabym, ze tak czesto inni slysza potoki moich slow, gdzie przez caly czas slychac slowo "U2"...
ale to i tak nie wszystko, jak leci , jakas piosenka U2, np w radiu (moze w radio, sami ocencie jak jest poprawnie), to wszyscy zatykaja uszy, bo Pola zaczyna spiewac..

to prawie, jak czlowiek pijany, ktory zawsze Ci powie, ze nie jest pijany...
ale to przyjemna obsesja ... przyznaje racje .. smile.gif
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Wtorek, 06 Lipca 2004, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




tez tak mam nakrewcam ludzi wokoło i czasem mnie juz maja dość
ale spoko udało mi sie 3 ziomali zakrecik koło tematu i teraz czesciowo słuchamy razem i klikamy o tym
a to fporum do czego jest po to zeby dac znac ze u2 zyje :)
w naszych umysłach i sercach :)
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Wtorek, 06 Lipca 2004, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




jeszcze jedno paluszki mi sie troszke pokciły jak pisałem więc sorka
ale wiecie mało czasu dużo pracy
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Oj mam mam biggrin.gif wielu znajomych zaczelo sluchac naszego bandu przez ciagle moje gadanie normalnie sie nie zamykalem czasami...
a tu im koncert wlaczylem jak byli u mnie a to jakas piosenke puscilem i nie ktorych przekonalem biggrin.gif biggrin.gif


Ale co ja mam zrobic jak ja nie moge zyc jak ich nie slucham pozdrawiam wszystkich biggrin.gif
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




czas odkurzyc stare tematy

ja tez mam ten problem ze jak cos gdzie s wyczytam o u2 to zaraz o tym wszystkim mówie ale przynajmniej smiesznie jest lol.gif
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




A ja Wam powiem szczerze, że mnie też nakręcacie!
I wcale nie mam Was dość! ;)
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A mnie swego czasu na jutusiów nakręciła ALICE. Tzn. właściwie to "dokręciła", bo "Beautiful day" i "Elevation" samo mnie nakręciło, gdy tylko je zobaczyłam na MTV smile.gif
Sama też trochę nakręciłam innych! Konkretnie to kilka osób z mojej klasy na pewnej wycieczce. Koleżanka miała jakąś składankę, na której było "Vertigo". No to starałam się je puszczać jak najczęsciej [z braku innej muzy]. Pewnego razu, gdy po raz kolejny z głośników leciało "Vertigo", wybuchła dyskusja. Koleżanki pytały mnie o różne rzeczy, a koledzy uważnie się przysłuchiwali. Mam nadzieję, że to choć w jakimś stopniu przybliżyło im U2 i słuchają ich choć odrobinę smile.gif
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




ja o U2 nawijam non stop - cała moja rodzina (nie wyłączając dziadków) wie co-nieco o U2... wczoraj np. razem z moim tatą ogladałam Gold List Of U2 (na W9) i zdązyłam mu przez te 2,5h opowiedziec wszystko, o czym tylko chciał słuchac... poza tym "przekręciłam" na U2 kilka osób, a dziewczyny, z którymi sie przyjaźnię zostały obdarowane albumami U2 :P
ale to żeby sie przedstawiac : cześć jestem Anka i jestem fanką U2 to świetny pomysł wink.gif
pozdrawiam fanatyków ;)
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




ja sie tak nakręciłam sama, poźniej poszłam na koncert ( troche mnie zczesało) (1 koncert w ogóle), trafiłam na forum i reszte mnie dokręciliście. próbuje się powstrzymywać przed sciaganie bootlegów ze wszystkich koncertów ale nie wiem jak dlugo wytrzymam. Co wy żescie mi zrobili???? biggrin.gif biggrin.gif lol.gif
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka003 :
próbuje się powstrzymywać przed sciaganie bootlegów ze wszystkich koncertów ale nie wiem jak dlugo wytrzymam. biggrin.gif biggrin.gif lol.gif


ja wytrzymalem tyle ze juz miejsca na dysku nie mam
  
Re: Nakręcanie na U2
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




ja swoja dziewczyne juz od 2,5 zasypuje codziennie ciekawostami na temat U2, informacjami i opowiesciami jacy sa dobrzy wspaniali itd, jkos to znosi, a czasami nawet podziwia moja pasje...
  
Nakręcanie na U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010