Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Zjazd !!!!! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zjazd !!!!!
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 09:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Panowie i Panie (drugi raz już błędu nie popełnię biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif cool.gif cool.gif) co powiecie na to ?? biggrin.gif
jestem stary tongue.gif ale jary i dawno na żadnym party komputerowym/scenowym nie byłem może byśmy w wakacje coś zrobili aby się spotkać ???
Ktoś już podejmuje takową inicjatywę może skorzystamy ?
http://www.moders.zjazd.prv.pl/

Pozdrawiam !
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ciekawy pomysl :>
musimy zebrac ludzi i sie zapisujemy jako grupa? smile.gif

no Hard, moze w koncu sie spotkamy, co? biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




i DJ tez musi wpasc :D

EDIT: ten zjazd co tam jest pod linkiem....w gdansku :D:DD: :)
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a musze posta walnac :D, bo wiecej postow lepiej brzmi :D

miejsce spotkania na tamtej stronie podaja :D, sphinx :), wczoaj tam bylem na sphinx zapiekance, ale restaruacja ma miano dodwania cos od sibie, jak np 7 rodzajow spermy :d, caly meski personel zwolniony :), ale co tam..nie widze to moge jesc
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

ale restaruacja ma miano dodwania cos od sibie, jak np 7 rodzajow spermy :d, caly meski personel zwolniony :), ale co tam..nie widze to moge jesc

niezłe biggrin.gif
no moze by się udało zebrac grupę ????? cool.gif
  
Re: Zjazd !!!!!
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Kto sie chce dolaczyc do grona Hehowcow? lol.gif
niech kazdy chetny napisze powiekszona czcionka: JADE
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a czy spotkanie hehowcow bedzie gdzies wpizdu daleko ? ? ?, czy jakos robione pode mnie, czyli w gdansku...? :D
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




gdzies w Gdansku :>
mozemy sie zapisac do http://www.moders.zjazd.prv.pl/ jako grupa, bedzie jakis sponsor, itp. przeczytaj :>
zawsze mozna u Ciebie Hard przenocowac ;))
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nikt nie bedzie u mnie nocowal :D, nie ma mowy, czyli mamy sie zapisywac tam..jako heh team ?
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




tam jeszcze nie, najpierw tutaj musimy uzgodnic kto bedzie chcial pojechac, a dopiero wtedy ja oficjalnie zapisze cala grupe :>
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




oko :D:D:D, ja juz sie zapisalem :D:D

zapisujcie sie :), bendzie pleny szpan :D

nie moglem sie powstrzymac i sie zapisalem, ale w opisie mam wpisane Heh Team :), wiec sie nie martw :D
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




eusa_wall.gif nie moge z Toba eusa_wall.gif
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




co nie mozesz ze mna ? :d, zapisujcie sie bedzie fala heh`owcow, a jak bedzie jeden i pare cyferek to bedzie gorzej :D
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak dobrze pójdzie to ja się w czerwcu z DJ spotkam, bo sięwybieram do Krakowa po tego Radeona.
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




juz z Dejotem sie wiedzialem :), Eddy`iego jeszcze musze zobaczyc i ocenic ile on w koncu ma tych lat, bo nie chce mi powiedziec :D
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 19:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Coś w tej tajemniczości jest. Jak byłem w Słupsku to się ukrywał. crazy.gif
swojądrogą Eddy często w Gdańsku bywa. Zainstaluj kamerę na dworcu i przeanalizuj pasażerów przyjeżdżających ze Słupska kiedy Eddy przyjeżdża. Ten który bedzie za każdym razem to Eddy.
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tak, ale ja jego zdjecie widzialem...bo wiesz wysylalismy sobie... :D, ale i tak na oko nie potrafie zbytnio go ocenic. :D
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Coś w tej tajemniczości jest. Jak byłem w Słupsku to się ukrywał.

nie ukrywal, tylko sie trzy razy rozminelismy lol.gif
Cytat:

swojądrogą Eddy często w Gdańsku bywa. Zainstaluj kamerę na dworcu i przeanalizuj pasażerów przyjeżdżających ze Słupska kiedy Eddy przyjeżdża. Ten który bedzie za każdym razem to Eddy.

lol.gif Ty masz pomysly ;p
niestety teraz juz nie bede tak czesto jezdzil tam ;(
ale kiedys napewno :)
  
PostWysłano: Piątek, 30 Maj 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
tak, ale ja jego zdjecie widzialem...bo wiesz wysylalismy sobie... :D, ale i tak na oko nie potrafie zbytnio go ocenic. :D

hard, Ty naprawde za duzo czasem gadasz doubt.gif
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ARCANA
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #86
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Edmundo! Jade z Toba! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Zjazd !!!!!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010