Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Zjazd !!!!! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 01:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Edmundo? lol.gif
mam nadzieje biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




zawsze za duzo gadam :D.
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no to ludziska jedziemy or nie jedziemy ? eusa_eh.gif
  
PostWysłano: Sobota, 31 Maj 2003, 23:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ja przyjade, w kocnu do sphinxa mam gdzies niecale 15 minut drogi do domu tramwajem :D
  
Re: Zjazd !!!!!
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 04:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Kto sie chce dolaczyc do grona Hehowcow? lol.gif
niech kazdy chetny napisze powiekszona czcionka: JADE


NIE JADE! chcialbym, ale sie nie da..
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 07:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




w koncu jestes w Londynie, szkoda, ze nie odwiedzisz swojego kraju ;p
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
tak, ale ja jego zdjecie widzialem...bo wiesz wysylalismy sobie... :D,


No no panowie to ja widzę że to chyba coś kiełkuje... jak już wymieniacie się swymi zdjątkami :P
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




jak mial do mnie przyjechac...ale nie przyjechal :D to wolalem wiedziec jak wyglada, zeby wogole wiedziec jak wyglada :D
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
jak mial do mnie przyjechac...ale nie przyjechal :D to wolalem wiedziec jak wyglada, zeby wogole wiedziec jak wyglada :D

w maju bylem trzy razy w Gdansku, przez 15 dni, a Ty nie miales czasu lajzo :PPPP
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




bo powiedziales pare dni wczesniej, a wteedy ejchalem na lana, a zreszta miales wpasc, podalem ci nr telefonu adres tez chyba, ale nie wpadles bo byles zajety :O.
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




kurcze Panowie ile emocji biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif widać lubią się mam nadzieje ze nic wiecej shock.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




czywiscie bez obrazy Panowie ... zartuje bo mam dobry humor dzisiaj biggrin.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieje... :D


juz zedytuje posta, bo nie bede gbur i nie bede walil nowego :d

a mianowicie widze ze ze spolecznosci q3 sa juz trzy osoby, a mianowicie :D shooler i lucas, lucasa znam osobiscie...mam nadzieje ze chociaz pamieta mnie z wygladu, bo ksywy pewnie juz nie kojarzy, a shooler cpmowiec, bardzie moj brat go zna :) no i ja :)
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




wszyscy chetni niech zapisuja z dopiskiem: Heh Team
(bedzie sie dzialo ;))
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




noooo, bedzie sie dzialo :), licze na Was :)
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 19:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Chodzi o ten zjazd modderów i overclockerów w Gdańsku? Zapisałem się na niego, ale nie wiem czy przyjadę. Gdańsk jest trochę zadaleko na jeden dzień, a nie wiem czy będzie mi się chciało na dwa dni jechać.
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hard nas przenocuje ;))
zmierzymy sie w Q3, ciekawe, czy on faktycznie taki dobry (choc ja nie gram od dawna, ale co tam ;-))
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja wogóle nie grałem crazy.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




kompow w domu nie bede mial nc nie bede mial bo bede mial na dzialce caly sprzet, nic w domu nie bede mial przyjade na dzien dwa i spadam spowrotem na dzialke :d.
  
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




heh :) fajne macie pomysły:). Życze Wam aby wypaliło
  
Zjazd !!!!!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010