Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Zjazd !!!!! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PostWysłano: Piątek, 20 Czerwca 2003, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




to tez przyjedz :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Czerwca 2003, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




okey dziewczeta, niedlugo (2-3h) wyjezdzam w sina dal i odlaczam sie od netu, pewnie jak znajde gdzies kafe to wpadne i napisze cos na heh`u.

pisze to gdyz chce przypomniec ze sie 19 zjawie na tym zjezdzie i mam nadzieje ze ktos z tad sie tez tam zjawi :), bo bede musial zapierdzielac 100km do gdanska i potem spowrotem na dzialke nastepne 100, wiec nie mam zamiaru jechac na marne i spotkac heheheheh`owcow.

Do zobaczenia i milych wakcji, aha i jeszcze raz sorka EDDY, ale naprawde dzisiaj jest ostateczny termin mojego wyjazdu i nie moge zostac do jutra zebys u mnie przenocowac, koluj jakis tani hotelik itp..., trzymajcie sie komputerowcy...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no Panowie byliście ? ... Ja niestety nie mogłem sad.gif jak było ?

proszę o relacje smile.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




cholera nie można było jeszcze dalej ?
  
Zjazd !!!!!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010