Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Dziegiel> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CP
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchew
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #767
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




Obiecuję nadrobić lekturę.... No ale nadal nie powiedziałeś gdzie i za ile ją kupiłeś...

Pozdrawiam

marchew cool.gif
  
Re: <marchew> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CP
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dziegiel
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #81
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




allegro, 150zł
  
Re: <Dziegiel> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CP
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchew
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #767
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




Dobra znalazłem pompkę - lektura odrobiona.... Ale chyba jednak poczekam i kupię eheima....

A wiatraczki gdzie kupiłeś w heh-u nie ma... crazy.gif
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mo
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dziegiel
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #81
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




nie ma na mcs.pc.pl ? Muszą byc. A i w proline.pl są ...
  
Re: <Dziegiel> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mo
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchew
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #767
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




Przecież one mają 24dB!!!! Nie za głośno?? To nie lepiej trzeba było kupić ultrasilent S1 x 2???

Pozdrawiam

marchew
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mo
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 06:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dziegiel
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #81
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




marchew @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 22:12 @ :
Przecież one mają 24dB!!!! Nie za głośno?? To nie lepiej trzeba było kupić ultrasilent S1 x 2???

Pozdrawiam

marchew


lol.gif lol.gif lol.gif Uwazaj bo ci ktos poda prawdziwe dane. Kupujesz (zakładając ze masz kase na zbyciu akurat ) Q-TEC 550W na allegro za 179zł czy Anteca 380W za 520zł? :P
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mo
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falcore
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1064
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Moduły Peltiera polecam na tym samym WC 30 stopmi w dół
  
Re: <Falcore> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mo
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchew
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #767
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




A co ze skraplaniem??

Pozdro

mat
  
Re: <Falcore> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mo
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a czym to gosciu chłodzisz ?

i btw jakis opis i profil zrob pls
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mo
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Dziegiel
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #81
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Tylko jest problem z zasilaniem confused.gif
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Środa, 09 Czerwca 2004, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
po_pompke_elzo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #477
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Jestem winien sprostowanie odnośnie wentylatora, na który narzekałem w
poprzedniej wypowiedzi. On nie miał 16dB, już nie pamiętam ile miał, chyba 20.
Różnica pomiędzy 20 a 12dB jest gigantyczna. 16 powinno już być znośnie, lecz
wciąż słyszalnie.

marchew :
[...] CPC.... Dla mnie jedyny mankament to pojemnik żywnościowy, ale zawsze coś samemu można wymyśleć, ja od razu zamontowałem własnej produkcji, a teraz mam z hehe-a.


Popieram. Też chciałem pozbyć się go, kupując niezatapialną pompkę. W końcu
zrezygnowałem, bo niezatapialne są drogie, a pojemnik idealnie na styk mieści
mi się w obudowie.
Teraz CPC daje zajebiste małe pojemniczki. Wyglądają prawie jak profesjonalne
rezerwuary. Wypas! Szkoda że nie załapałem się.

Numer 1 wśród szkaradztw bezapelacyjnie dostaje u mnie to pudło:

Buhehehe. A srebrny medal przyznaję okrągłemu pojemnikowi z żółtym wieczkiem,
jaki kiedyś sprzedawali w MCS. Takie badziewia nawet nie wejdą do budy.
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Środa, 09 Czerwca 2004, 00:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchew
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #767
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




Wiesz heh idzie na tanie koszta...... Chciałbym zauważyć, że wszystko co było fajne, znikneło.... Teraz tylko na półkach ocet stoi lol.gif Najbardziej ubolewałem na bloczkami na grafę, które zajmowały jedno PCI... Teraz ich już nie ma BO po co!!!!! Ale właśnie kupiłem na Allegro biggrin.gif A, zapomniałbym pojemników na hehu też nie ma, są jakieś dziwne cieńkie, długie, niewiadomo do czego.........

CORAZ GORZEJ W TYM HEH-u redface.gif

Pozdrawiam

marchew
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Piątek, 11 Czerwca 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pitekk
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #971
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




NAZIR
Skoro to jest twoja pierwsza wypowiedź na ich temat czemu poczułeś się taki urażony???? Także nie mieszałem z gównem ludzi którzy wyrażali swoje opinie na temat konstrukcji bloków CPC, tylko tych którzy czepiali się żeczy nieistotnych i występujących w większości konstrukcji.
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Sobota, 12 Czerwca 2004, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




No proszę, nie dość, że nie widzisz ironii w terminie "bulbulizator", to jeszcze doszukujesz się w cudzych postach emocji, których tam nie ma. Jeśli z mojego posta wywnioskowałeś, że czuję się urażony, to jesteś lepszy od tego osobnika, który kilka działów niżej interpretuje Biblię po swojemu. eusa_clap.gif
A swoją drogą to wciąż odczuwam niezaspokojony głód wiedzy gdzie znajdują się te dysze Venturiego i turbulizatory... Może są schowane w tych rurkach? biggrin.gif
  
Re: <NAZIR> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Sobota, 12 Czerwca 2004, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mp
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1054
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Wtrącę się mimo wszystko do dyskusji. Zrobiłem krótki test: zdjąłem nukleona2 i założyłem cpc. Wiesz jaka była różnica? Dokładnie 1 C (45C)!!!
Co prawda ten mój nukleon to wybitny bubel (!!!). Finy od 1.5 do 2.5 mm poorane, krzywe, o różnej głębokości, dno krzywe ok. 0.5 mm. Mimo wszystko nie potępiałbym tak zdecydowanie cpc... bo jakością wykonania bije tego gniota na głowę. Ciekawe ilu ludzi jeszcze kupiło ten złom (nukleon2) w okolicy 3 marca 2004 ?
  
Re: <mp> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 10:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a co gwarancji nie ma ?
gadales z Mate-m

jakos nie wierze ze dostales krzywy blok
  
Re: <J@ger> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mp
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1054
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Piszę jak jest. Po co miałbym zmyślać. A te temperatury ciekawe co?
  
Re: <mp> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




dziwi mnie to ze nie reklamowales tylko siedzisz na forum i narzekasz

a co do temperatur to jaka masz temp wody w układzie ?
nawet super blok za 1000 pln nie schlodzi ci lepiej jak woda gorąca
chyba troche naginasz teorię do faktów
  
Re: Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




mp @ Sobota, 12 Czerwca 2004 21:53 @ :
Wtrącę się mimo wszystko do dyskusji. Zrobiłem krótki test: zdjąłem nukleona2 i założyłem cpc. Wiesz jaka była różnica? Dokładnie 1 C (45C)!!!
Co prawda ten mój nukleon to wybitny bubel (!!!). Finy od 1.5 do 2.5 mm poorane, krzywe, o różnej głębokości, dno krzywe ok. 0.5 mm. Mimo wszystko nie potępiałbym tak zdecydowanie cpc... bo jakością wykonania bije tego gniota na głowę. Ciekawe ilu ludzi jeszcze kupiło ten złom (nukleon2) w okolicy 3 marca 2004 ?

Akcja 'Nukleon'
  
Re: <J@ger> Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
PostWysłano: Niedziela, 13 Czerwca 2004, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mp
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1054
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Na forum nie siedzę bo nie mam na to czasu. Ponadto mam prawo do wyrażania swoich opinii a póki co są takie jakie są. Mam nadzieję jednak, że ulegną zmianie.

Faktycznie uznaje Twoje racje. Jestem już po kontakcie z MCS i myślę, że sprawa będzie pozytywnie załatwiona.

Jeśli chodzi zaś o parametry układu (pasta, pompka, wentylatory, węże itp.) to są wysokiej jakości. Montaż też. Ponadto porównanie dwóch bloków przy tych samych elementach dało takie a nie inne wyniki. Wiesz, jeśli rury są zimne przez godzinę od uruchomienia to niema co szukać przyczyn w chłodnicy i nie wiadomo czym jeszcze. To musi być kwestia odbiornika ciepła i jak się okazało tak jest. Wyjaśnienie Mate'a, które uzyskałem satysfakcjonuje mnie jednak i myślę, że wszystko jest na dobrej drodze.
  
Moje boje z chłodzeniem kompa czyli od AC do WC ODSŁONA II CPC ASTRA mod
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010