Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Czy chodzimy do kina? Idź do strony 1, 2, 3 ... 7, 8, 9
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak często chodzisz do kina ?
Raz na tydzień lub częściej
5%
 5%  [2]
Raz na dwa tygodnie
15%
 15%  [6]
Raz na miesiąc
25%
 25%  [10]
Raz na trzy miesiące
23%
 23%  [9]
Raz na pół roku
30%
 30%  [12]
Wszystkich Głosów : 39

Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W piątkowej Wyborczej przeczytałem tekst, który mnie zszokował! Z sondażu wynika, że przeciętny Polak był w kinie w ciągu roku aż... 0,7 raza. W W-wie, gdzie jest dużo multipleksów, było trochę lepiej, przeciętny mieszkaniec był w kinie bodaj 3 razy. Tak, czy inaczej jest to raz na cztery miesiące!!! Ja jestem w kinie co tydzień, czasem raz na dwa tygodnie. I nurtuje mnie myśl: co ,,przeciętny Polak" robi w weekendy?! shock.gif


Ostatnio zmieniony przez Berger dnia Niedziela, 06 Czerwca 2004, 14:50, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Berger> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Dziwi mnie bardzo,że ludzie się dziwią,że inni nie chodzą do kina.

Ja w tym roku w kinie byłem bodajże 7 czy 8 razy .Oczywiście chodziłbym co tydzień, a nawet dwa razy w tygodniu, jeśli byłoby cos ciekawego.Dlaczego nie chodzę częściej? Pytanie banalne.Odpowiedź banalna-nie mam więcej kasy!!!
Od maja u mnie bilety podrożały i teraz dla studenta kosztuje 11 zł. Jak dla mnie bezrobotnego jest to bardzo dużo,a przy superprodukcjach trza zapłacić jeszcze więcej.

Cytat:
I nurtuje mnie myśl: co ,,przeciętny Polak" robi w weekendy?!


Siedzi przed telewizorem i liczy ile mu zostało do końca miesiąca.

Pozdrawiam
  
Re: <szaman82> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To ja myślałem, że płacę mało, bo dzięki karcie Nokii płacę nie 20, a 13 zł!
Oszczędzać mogę na wielu rzeczach, ale na jedzenie dla psa, kino i podróże muszę mieć!
A przed telewizorem mogę posiedzieć na co dzień.
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ja bylam w kinie ostatnio chyba 3 lata temu. crazy.gif najczesciej nie ma nic co by mnie zaciekawilo, pozniej nie ma z kim isc, nastepnie... nie ma $.
  
Re: <Ramzes> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Naprawdę nie ma nic, co by Cię zaciekawiło? Czy jest, ale wolisz to obejrzeć na przykład na monitorze komputera, a za zaoszczędzone pieniądze kupić colę i popcorn? wink.gif Bo trudno mi uwierzyć, że ktoś nie ma z kim iść. Od czego są znajomi?
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Oprócz problemu kasy mam jeszcze jeden.
Do Conina niestety nie dociera nic prócz produkcji komercyjnych, więc te mniej znane i tak jestem zmuszona obejrzeć na komputerze. Rzadko mam okazję wyjechać do większego miasta na seans.
Poza tym trudno wywnioskować po zapowiedziach, czy coś mnie zaciekawi. Najczęściej z kina wychodzę rozczarowana.
Od roku zaciekawił mnie w kinie tylko wyświetlany w tym momencie film ,,Troja".

Ale masz rację, Berger. Jeżeli film jest hobby, lżej wydawać na to kasę.
  
Re: <little_wild_girl> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zgadzam się, że w małych i średnich miastach występuje ten problem. Znam go z Koszalina, skąd pochodzę. Po zmianie ustroju większość kin padła, a multipleksy się jeszcze nie pojawiły.
Co do ,,Troi", to poszedłem na nią, ale bez specjalnych oczekiwań. I faktycznie, film taki sobie. Nie wciągnął mnie.
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 12:01 @ :

Co do ,,Troi", to poszedłem na nią, ale bez specjalnych oczekiwań. I faktycznie, film taki sobie. Nie wciągnął mnie.

A to tylko dlatego, że jesteś mężczyzną. cool.gif

Jako, że jestem z małego miasta, koło nosa przechodzą mi najlepsze animacje, które w naszym kraju zwykle są mniej popularne, to i fundusze przeznaczane na reklamę są uboższe. zly.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 12:08 @ :
A to tylko dlatego, że jesteś mężczyzną.


lol.gif Faktem, jest, że w tym filmie było dwóch przystojnych aktorów, grających Hektora i Odyseusza (nazwisk nie pomnę), a zabrakło ładnych aktorek. sad.gif

Cytat:
koło nosa przechodzą mi najlepsze animacje


Znam to, jakbym nie mieszkał w Poznaniu (czy raczej w ,,małej wiosce pod Poznaniem" cool.gif ), lecz nadal w Koszalinie, nie miałbym szans na obejrzenie wielu dobrych, niekomercyjnych filmów europejskich, czy japońskich.
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 11:34 @ :
Naprawdę nie ma nic, co by Cię zaciekawiło? Czy jest, ale wolisz to obejrzeć na przykład na monitorze komputera, a za zaoszczędzone pieniądze kupić colę i popcorn? wink.gif Bo trudno mi uwierzyć, że ktoś nie ma z kim iść. Od czego są znajomi?

dotychczas byly to dwa filmy: "hero" na ktory nikt z moich znajomych nie chcial isc. jak uslyszeli chinski film - podziekowali. skonczylo sie na ogladaniu w domciu.
teraz pojawil sie "dziewczyna z perla" na ktory szukam chetnych. na razie wiekszosc tlumaczy sie egzaminami i tradycyjnie brakiem $. znajac zycie, znowy zobacze to w domku.
  
Re: <Ramzes> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Cóż, takich mamy znajomych, jakich sobie wybieramy. wink.gif
Choć ja ostatnio zaczynam mieć problemy ze swoimi. Do kina jeszcze się da ich wyciągnąć, ale już na koncert, czy wycieczkę rowerową - coraz trudniej. crazy.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 12:43 @ :
Cóż, takich mamy znajomych, jakich sobie wybieramy. wink.gif
Choć ja ostatnio zaczynam mieć problemy ze swoimi. Do kina jeszcze się da ich wyciągnąć, ale już na koncert, czy wycieczkę rowerową - coraz trudniej. crazy.gif

ja mam bardzo dziwny filmowy gust lol.gif lubie glownie thrillery psychologiczne i filmy kostiumowe.
a znajomi zaczynaja zakladac rodziny i nie maja czasu. wink.gif
  
Re: <Ramzes> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 12:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zawsze jest szansa, że za kilka lat będziesz mogła chodzić z nimi na poranki. wink.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




pocieszajace wink.gif
moze w ciagu tych wakacji honorowo chociaz raz obejrze cos na wiekszym ekranie smile.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ramzes @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 13:31 @ :
pocieszajace


No, no, nigdy nie wiadomo na jaką perełkę się trafi. eusa_naughty.gif
Ja dzięki małemu bratankowi poszedłem na pierwszego "Shreka", a potem bawiłem się dużo lepiej niż on! biggrin.gif
  
Re: <Berger> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja bywam kilkanaście razy w roku, w większości sam, bo koledzy wolą divx, bo za darmo. crazy.gif
Mam kolegę, który od kilku lat nie byłw kinie. Ostatnio chyba był na Wiedźminie.
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tirinti @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 15:30 @ :
Ja bywam kilkanaście razy w roku, w większości sam, bo koledzy wolą divx, bo za darmo. crazy.gif

Jejku, to z koleżanką idź. crazy.gif
  
Re: Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 18:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Poniedziałek, 07 Czerwca 2004 15:26 @ :
[..]



No, no, nigdy nie wiadomo na jaką perełkę się trafi. eusa_naughty.gif
Ja dzięki małemu bratankowi poszedłem na pierwszego "Shreka", a potem bawiłem się dużo lepiej niż on! biggrin.gif

no to fajnie lol.gif a wybierasz sie tez na druga czesc?
  
Re: <little_wild_girl> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie mam koleżanek. Na całym moim semestrze informatyki żadna dziewczyna nie studjowałą, a kolegów mam przeważnie ze studjów.
crazy.gif
  
Re: <Ramzes> Czy chodzimy do kina?
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 09:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EB
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #744
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Są filmy, które szczególnie przyjemnie ogląda się na dużym ekranie i nie wyobrażam sobie inaczej, choćby superprodukcje, albo przeciwnie – filmy , które mają specyficzny klimat, który ciężko byłoby stworzyć w domu. Musi być odpowiedni nastrój, ciemność, szczególny dźwięk możliwy tylko w sali kinowej.

Odnośnie, poruszonej tu „Dziewczyny z perłą”. Można sobie darować oglądanie tego filmu koniecznie w kinie. Owszem ma pewnien klimacik, ale szału nie ma wink.gif

Ciekawa jestem innej rzeczy. Czy ktoś z Was chodzi do kina sam ?
Ja osobiście, chociaż jestem fanatyczką filmu, jeszcze nigdy się na to nie zdobyłam.

confused.gif
  
Czy chodzimy do kina?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 9  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010