Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Telefonia Siemensa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Telefonia Siemensa
PostWysłano: Piątek, 18 Czerwca 2004, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Zostałem szczęśliwym posiadaczem Siemensa S55, no i postanowiłem w końcu go podłączyć do PC-ta.
Wygooglowałem info, że do tego są mi potrzebne Fuse (w wersji conajmniej 1.0) oraz SieFS.
Jednak podczas konfigurowania Fuse on każe mi podać katalog ze źrodłami jądra. Mam po bożemu zainstalowane distro Mandrake 9.2, gdzie jądro to 2.4.22-10mdk i szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy w ogóle w tej dystrybucji odnajdę źródła jądra (ale mogę się mylić).
Znalazłem gdzieś w necie binarkę RPM Fuse'a 1.1, który mi pozwolił skompilować SieFS. Niestety podczas próby montowania systemu plików Siemensa (komendą mount -t siefs /dev/ttyS0 /mnt/telefon) zwraca mi
Kod:
modprobe: Can't locate module fuse
/usr/bin/fusermount: unable to open fuse device /proc/fs/fuse/dev: No such file or directory

Więc jak tego Fuse'a zainstalować ze zwykłych źródeł? confused.gif
Albo jak zmusić ten system plików do działania w takim stanie, jaki mam teraz?
  
Re: <gROszeCK1> Telefonia Siemensa
PostWysłano: Niedziela, 20 Czerwca 2004, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




na płycie instalacyjnej masz źródła jądra.
  
Telefonia Siemensa
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010