Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> Nowa taryfa POP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nowa taryfa POP
PostWysłano: Niedziela, 20 Czerwca 2004, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Od jutra (21.VI) Idea wprowadza nową taryfę w POP.
80gr za minutę do wszystkich sieci o każdej porze, z naliczaniem sekundowym od początu rozmowy.
SMS do wszystkich sieci po 20gr.

Oferta zdecydowanie lepsza od Heyah do innych sieci.
Mam nadzieję, że nie będzie takich beznadziejnych reklam jak w Heyah.
  
Re: Nowa taryfa POP
PostWysłano: Niedziela, 20 Czerwca 2004, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




a mi sie reklamy heyah bardzo podobaly..
mnie wkurza, ze od niedawna znacznie bardziej sie oplaca miec karte niz abonament (i to gdzies do 200 zl / miesiac)
wszelkie promocje na abonament sa tylko na pierwszy rok :/ ale chamy
  
Re: <Tirinti> Nowa taryfa POP
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Czerwca 2004, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jest jużoficjalne info.
[url]http://www.idea.pl/portal/map/map/promotionsp;SID=AWbK3bsr9zlMCcj MkFPu!2027111699!168575090!7001!7002?promo_id=35736[/url]
  
Re: <Tirinti> Nowa taryfa POP
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Czerwca 2004, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Od godziny już mam nowego POPa. Po dwóch minutach od wysłania zgłoszenia zaczęła działać taryfa. Dwu sekundowe połączenie kosztuje tylko 3 grosze. smile.gif

Jak nie obniżą teraz cen dla osób z abonamentem, to wszyscy zrezygnują.
  
Re: <EDDY> Nowa taryfa POP
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Czerwca 2004, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




a ja dzis kupilem popa z mysla o lepszej swojej polowie, ale jak nie bedzie chciala go uzywac to sam zaczne dzwonic po zuzyciu darmowych minet z abonamentu. A jak nie zaoferuja w nim czegos interesujacego to bede niezle wkurwiony, tyle lat lojalnoscia tu jacys pre-paidowcy dostaja lepsza oferte zly.gif
  
Re: Nowa taryfa POP
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 10:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
liwia25
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #996
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Hej Tirinti-pracujesz w Idei, że masz tak szybko informacje?

Pzdr
Liwia
  
Re: Nowa taryfa POP
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ulan : Poniedziałek, 21 Czerwca 2004 20:48 :
po zuzyciu darmowych minet z abonamentu.


to ja tez tak chce biggrin.gif
taki abonament
lol.gif
  
Re: Nowa taryfa POP
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




J@ger : Wtorek, 22 Czerwca 2004 12:24 :

ulan :
po zuzyciu darmowych minet z abonamentu.

to ja tez tak chce biggrin.gif
taki abonament lol.gif


Też to zauważyłam. lol.gif Ulan, za dużo czasu z Markiem spędzasz. biggrin.gif wink.gif
  
Re: Nowa taryfa POP
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Wtorek, 22 Czerwca 2004 12:42 :
[..]



Też to zauważyłam. lol.gif Ulan, za dużo czasu z Markiem spędzasz. biggrin.gif wink.gif


Wydaje Ci sie tongue.gif
  
Re: Nowa taryfa POP
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Dziennik Internautów :
Nowy POP - próba lojalności klientów Heyah

Trzy miesiące temu Polska Telefonia Cyfrowa mocnym uderzeniem wkroczyła z nową ofertą Heyah na rynek telefonów komórkowych na kartę. Oferta była na tyle atrakcyjna, że Heyah udało się już sprzedać około milion starterów, a konkurencyjne firmy szybko zaczęły wprowadzać ceny i usługi, które by zatrzymały odpływających klientów. Wczoraj PTK Centertel wykonał kolejny krok w wojnie cenowej operatorów, wprowadzając taryfę Nowy POP.

Pierwsza istotna cecha taryfy Nowy POP - nie ma już podziału na rozmowy do własnej i innych sieci. Teraz wszystkie połączenia kosztują 80 gr z VAT za minute, a SMS - 20 gr z VAT (również w przypadku SMS-ów wysyłanych za granicę). Jeśli chodzi o rozmowy krajowe to rozliczane są one od samego początku z dokładnością co do sekundy.

Nowy POP oferuje także możliwość przesyłania MMS-ów, a już od 15 lipca, będzie można korzystać z transmisji danych GPRS. Oferta Nowy POP dostępna jest zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych użytkowników Idea POP.

W ocenie analityków, do czasu obniżenia stawek w rozliczeniach międzyoperatorskich za połączenia między sieciami komórkowymi (obecnie 64 gr w szczycie) trudno będzie konkurencji zejść poniżej cen z Nowego POP. Ale nie można wykluczyć, że ktoś się na to zdecyduje. Analitycy podkreślają, że taryfa Nowy POP pokaże, jak lojalni są klienci Heyah - informuje Rzeczpospolita.
  
Re: <liwia25> Nowa taryfa POP
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Nie pracuję w Ideii.
Info pochodziło z GSM Online
  
Re: Nowa taryfa POP
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 00:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




swietna reklame idea dala..
Ten tekst kolesia w samochodzie '........ proste' spodobal mi sie jak zaden inny :)
  
Nowa taryfa POP
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010