Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Nowe Filmy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nowe Filmy
PostWysłano: Wtorek, 22 Czerwca 2004, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Patrol
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1120
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Czy Ktos Mógłby mi coś opowiedzieć o Pojutrze albo Shrek2 ???
  
Re: <Patrol> Nowe Filmy
PostWysłano: Środa, 23 Czerwca 2004, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




coś :)






a co chciałbys wiedziec ?
czy warto iśc do kina ? warto
czy warto kupic i miec w domu ?? to zalezy ja uwazam ze warto
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




podobalo mi sie "pojutrze". sama wizja powrotu do epoki lodowcowej. cos, co jest mozliwe i co sie moze zdarzyc; nikt nie zna dnia ani godziny. kolejny film ktory choc troszeczke poruszy mozgownice i zmusi do zastanowienia sie co by bylo gdyby... wink.gif dobre efekty.
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Ramzes : Poniedziałek, 28 Czerwca 2004 20:02 :
cos, co jest mozliwe i co sie moze zdarzyc; nikt nie zna dnia ani godziny.


śmiem twierdzic ze mnie w szkole uczono ze cała ludzkość to
chwilowe ocieplenie pomiędzy zlodowaceniami

zlodowacenie nie byo jedno ale co najmnie 4 a niektórzy twierdza ze 5
tak wiec to NASTAPI kwestia czasu
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




J@ger : Poniedziałek, 28 Czerwca 2004 20:13 :
[..]
śmiem twierdzic ze mnie w szkole uczono ze cała ludzkość to
chwilowe ocieplenie pomiędzy zlodowaceniami

zlodowacenie nie byo jedno ale co najmnie 4 a niektórzy twierdza ze 5
tak wiec to NASTAPI kwestia czasu

w filmie tez tak mowili. na poczatku podawali astronomiczne cyferki. ale nikt nie przypuszczal, ze moze sie to zdarzyc lada dzien. to daje do myslenia.
motyw z fala zalewajaca statule wolnosci uwazam za najlepszy.
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Wtorek, 26 Października 2004, 00:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scooby
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1918
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Efekty specjalne to nawet im wyszły ale film pod tytułem pojutrze to następny film propagandy amerykańskiej i schemat głównego bohatera który próbuje uratować cały świat. Pomysł może i dobry ale fabuła i scenariusz moim zdaniem do kitu. Pamiętaj że to moje zdanie i film może ci się spodobać. tongue.gif
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Wtorek, 26 Października 2004, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scooby
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1918
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem film troche przereklamowany, efekty sp. całkiem niezłe ale fabuła przesiąknieta amerykańską propagandą i oczywiscie głowny bohater próbuje być zbawicielem świata. W skali od 1-10, 6.
Oczywiscie to tylko moje zdanie i tobie film moze sie spodobac.
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Wtorek, 26 Października 2004, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scooby
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1918
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




polecam "terminal" albo "the gift" całkiem ciekawe filmy
  
Re: <scooby> Nowe Filmy
PostWysłano: Wtorek, 26 Października 2004, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Hej Scooby :) Chyba sie znamy biggrin.gif
Co do filmow hmmm, moge w swoim imieniu polecic "Finding Forester", i oczywiscie "Purpurowe rzeki 2 - Aniolowie Apokalipsy".
Czekam na propozycje forumowiczow, ktory film ich zdaniem jest godzien obejrzenia:)
Pozdrawiam :)
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Wtorek, 26 Października 2004, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ramzes : Wtorek, 29 Czerwca 2004 13:38 :
ale nikt nie przypuszczal, ze moze sie to zdarzyc lada dzien.


Bo nie może. To fikcja naukowa.
Co do Shreka 2, to jest to IMHO jeden z niewielu filmów, gdzie sequel nie ustępuje części pierwszej.
  
Re: Nowe Filmy
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Mnie ostatnio najbardziej podobały się oczywiście "Pręgi" M.Piekorz(niesamowity film,dawnom takiego nie widziała,to podwójnie cieszy iż to polska pozycja eusa_clap.gif ),teraz szczerze mówiąc nie ma na co iść do kina,same jakieś kiepskie horrory i inne dreszczowce,nie gustuję w takich filmach,może innych to zachwyca,ale ja chyba poszukuję czegoś innego w filmach niźli krwawej jatki z udziałem wszystkich mieszkańców piekła i innych podejrzanych cokolwiek typków.Nuży mnie to najwyżej,ot co. "Pojutrza" co prawda nie widziałam,ale lubię filmy o takiej apokaliptycznej tematyce, a "Shrek 2" no cóż tu dużo mówić,dwójka równie dobra co jednyka,tylko czy przy tym filmie można do czegoś większego dojść? Wątpię! smile.gif
  
Re: <Margot> Nowe Filmy
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




O ,,Pręgach" jest juz przeca wątek obok, ale skoro mamy się powtarzać, to dla mnie na pierwszym miejscu ex aequo ,,Pręgi" i ,,Przed zachodem słońca".
  
Nowe Filmy
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010