Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Niedziela, 27 Czerwca 2004, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Muzyka, kultura, styl bycia, hip hopu to wielka kupa.
  
Re: <artur...> Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Niedziela, 27 Czerwca 2004, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




może jakieś uzasadnienie? crazy.gif
  
Re: <opfer> Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Niedziela, 27 Czerwca 2004, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Moze dla Ciebie to wielka lipa ale ja tak samo moge powiedziec o innej muzyce. To czego kazdy slucha to kwestia gustu a o gustach sie nie dsykutuje. Wiec nie zdziw sie jezli ktos sie bedzie bulwersowal czytajac Twojego posta.
Pozdrawiam smile.gif
  
Re: Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agnieHa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1117
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




heliusz : Niedziela, 27 Czerwca 2004 15:38 :
Moze dla Ciebie to wielka lipa ale ja tak samo moge powiedziec o innej muzyce. To czego kazdy slucha to kwestia gustu a o gustach sie nie dsykutuje. Wiec nie zdziw sie jezli ktos sie bedzie bulwersowal czytajac Twojego posta.
Pozdrawiam smile.gif


W pelni sie zgadzam. Ja akurat nie lubie hip hopu, ale nie obrazam ludzi, ktorzy go sluchaja ani nie krytykuje tej muzyki. Lubie muzyke rockowa, ale wiem, ze ktos inny moze uwazac rocka za wielkie gowno, bo kazdy ma inny gust muzyczny. Szanujmy zdanie innych i nie krytykujmy ich a bedzie nam wszystkim o wiele przyjemniej.
  
Re: <agnieHa> Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 13:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Slucham hip hopu , i rowniez slucham rocka. W uogolnieniu mam dosc szerokie horyzonty muzyczne. Czasami lubie posluchac ostrego rocka a czasami mam nastroj na poezje spiewana. W mojej dyskografii mozna znalezc prawie wszystkie gatunki muzyki oprocz jednej - Techno......poprostu nie lubie tego gatunku muzyki, ale jezeli komus ona odpowiada i lubi jej sluchac prosze bardzo. Nie mam zamiaru go krytykowac ani tego co slucha. To jego wybor. A to czy ktos to bedzie akceptowac czy powie , ze to chlam i szmira to tylko kwestia tolerancji i wyhowania . smile.gif Wiec badzmy toerancyjni dla innosci muzycznych ! wink.gif
  
Re: <artur...> Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




artur... :
Muzyka, kultura, styl bycia, hip hopu to wielka kupa.


LUDZIE!
Kiedy w końcu do Was dotrze, że sztuka jest wyłącznie kwestią gustu?!

Artur... ten wątek to KUPA!!!

Lepiej byłoby, gdybyś został na forum o U2, bo szacunku dla ludzi innych od siebie to Ty nie posiadasz!
  
Re: <little_wild_girl> Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Środa, 30 Czerwca 2004, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
artur...
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #869
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Małej dzikuski nikt o jakikolwiek komentarz nie prosił.
Swoje zdanie na temat hip hopu wyraziłem.
Ale ten temat był zainspirowany tematem koleżanki która nie lubi Ich Troje
Ja osobiście też nie lubię ale poczułem nagły przypływ odwagi i postanowiłem sie wyrazić na temat "wielkiej kupy", profanacji dzisiejszego rynku muzycznego.
Skończmy proszę was ten temat i rozejdźmy się w pokoju.
  
Re: Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
PostWysłano: Środa, 30 Czerwca 2004, 18:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




artur... : Środa, 30 Czerwca 2004 17:43 :
Małej dzikuski nikt o jakikolwiek komentarz nie prosił.



Forum dyskusyjne na tym polega, że komentuje się to co inni wypocą lub wymodzą.

Cytat:
Swoje zdanie na temat hip hopu wyraziłem.


To teraz jest uzasadnij i podeprzyj się przykładami. Bo rzucenie w kosmos "swego zdania" z uzasadnieniem tak i już nie nadaje się na forum dyskusyjne tylko na czata.


Cytat:
Ale ten temat był zainspirowany tematem koleżanki która nie lubi Ich Troje
Ja osobiście też nie lubię ale poczułem nagły przypływ odwagi i postanowiłem sie wyrazić na temat "wielkiej kupy", profanacji dzisiejszego rynku muzycznego.


Wrzucając cały styl muzyczny do jednego wora i przyrównując go do Ich Troje sam sobie wystawiasz cenzurkę. A odwagi faktycznie trzeba, że takie farmazony opowiadać.


Cytat:
Skończmy proszę was ten temat i rozejdźmy się w pokoju.


Trza było nie zaczynać... :} crazy.gif
  
kultira,muzyka...hip hopu to kupa
PostWysłano: Wtorek, 27 Lipca 2004, 15:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dziewczyna
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1287
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




uwazam ze hh ma wielkie szanse na rozwoj na rynku swiatowym,przez wiele osob uznawany jest za glos naszego pokolenia-tak samo ja glosem naszych ojcow byl punk rock (niestety w obecnych czasa jego popularnosc zanika ludzie go nie rozumieja za to dociera do nich hh)-dlatego nie moge zgodzic sie z nikim kto twierdzi ze to kupa,a nawet jesli to by znaczylo ze wszyscy zyjemy w jednej wielkiej kupie jaka jest polska[/u]
  
Re: <dziewczyna> kultira,muzyka...hip hopu to kupa
PostWysłano: Wtorek, 27 Lipca 2004, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dziewczyna
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1287
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




jeszcze dwa slowka ode mnie ,wlasciwie to szybki i najbardziej efektywny rozwoj hh mil miejsce jakies kilka lat temu ale nadal jest ze tak powiem na szczycie i wyraza poglady czesci ,sporej zreszta,naszego spoleczenstwa.Ja osobiscie slucham punka i uwazam ze TO JEST TO ale mysle ze kazdy ma prawo sluchac tego czego chce i nikt nie powinien tego negowac lub okreslac mianem " nedzy",tak czy inaczej to kwestia gustu...
  
Dlaczego Hip Hop to taka nędza?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010