Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GrzesiekS.
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1169
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam mam duży problem z moim routerem D-Link DSL-504 generation II:
Co pewien czas czasami są to 2-4 godziny a czasami 10-20 minut Router się zawiesza wtedy ani nie ma Internetu na komputerach ani nie można się do niego podłączyć przez przeglądarkę WWW ani przez polecenie Ping Nie można uzyskać przesyłu. Mam neo i dziele ją na 2 komputery. Jedyne co pomaga to wyjęcie wtyczki z kontaktu i podłączenie jej ponownie wtedy po 30 sekundach połączenie się odnawia i tak do następnego "zawieszenia" się.
Chętnie wysłucham wszelkich propozycji.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
  
Re: <GrzesiekS.> Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 15:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




router da się pingnąć czy nie?? Może to tylko połączenie neo wisi. Sprawdź w dokumentacji czy wszystko jest ok.
  
Re: Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GrzesiekS.
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1169
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




polaczenie nie pada (raz na 60 minut to za często nawet jak na tepse). Na ich standardowym modemie dzialalo bez zarzutu. Pingowanie routera wykazuje że upłynął limit czasu żądania. Gdy działa poprawnie można go spingować (1ms). Co może być przyczyną i jak temu zaradzić?
  
Re: <GrzesiekS.> Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




taka głupia rzezc ale u wielu osób pomogło moze jest mu za ciepło ?
moze nowy bios ?
  
Re: Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GrzesiekS.
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1169
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Jak to nowy bios? chodzi ci o firmvare to tak, próbowałem już wgrywać inny oprogramowanie, jak na razie najdłużej działa na Oprogramowaniu z wysp brytjskich biggrin.gif całe 3 h Ale żeczywiście jest on dość ciepły a nawet gorący. Czy można jakoś temu zaradzić ??
  
Re: <GrzesiekS.> Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
PostWysłano: Środa, 30 Czerwca 2004, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tak chodziło mi o firmware

ja mam USR i zmiana fw duuzo dała
a co do ciepła to postaw testowo jaki wiatrak przy nim
daj mu troche miejsca pod nim i nad nim i zobaczymy

qmpel ma ten sam model usr co ja (109) i wsadzil go do malej skrzynki na korytarzu w bloku
przez zime dzialalo ok teraz zaczelo krzaczyc - wiec moze tu to samo
  
Re: Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dino
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1253
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Tez posiadam dsl 504. Generalnie u mnie wiesza sie raz na pare miesiecy. Z nowym firmware jest pewien problem, bo Dlink chyba przestaje sie przyznawac do tego urzadzenia. Najlepsze rezultaty uzyskalem z australijskim firmem (sciagniety razem z programem do upgr.) Jedyne co trzeba zrobic to wyedytowac swoj wlasny profil ustawien dla Polski (ppoe,0,35), bo dla wygody Aborygenow sa tylko gotowe dla nich i Nowej Zelandii.
  
Problem z routerem D-Link DSL-504 generation II . Pomocy!!!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010