Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Obejście bana na stronie www
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 15:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Hej:)
Mam pytanko, jak mozna obejsc bana na stronce ktorego sie zaliczylo? Wiem ze taka mozliwosc istnieje tylko nie wiem jak to mozna zrobic. Widzialam kiedys jak ktos wchodzil na dana stronke majac bana, pogrzebal cos w ustawieniach polaczenia manual proxy. Jezli ktos jest w temacie to ja bardzo prosze o info Dziekuje i pozdrawiam smile.gif
  
Re: <heliusz> Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




I tu się pojawia zaleta zmiennego IP. Wystarczy sięreconectnąć i już.
Co do proxy w IE
Narzędzi/Opcje Internetowe/Połączenia/Ustawienia sieci LAN

Dajmy na to w3cache.icm.edu.pl 8080

A wogóle to nieładnie zasłużyćna ban.
  
Re: Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tirinti : Wtorek, 29 Czerwca 2004 16:52 :
A wogóle to nieładnie zasłużyćna ban.

Nieprawda. Niektóre fora mają porypany regulamin. Na jednym chciano skasować mnie za to, że zapominałam, że tutaj akurat nie wolno wrzucać jednego swojego posta pod drugim, do czego nie mogłam się przyzwyczaić, więc uprawiałam to nagminnie. Uznano to za działanie z premedytacją. No i przyłapano mnie na tym, że rejestruję się po raz drugi, co też jest jednym z grzechów głównych (chciałam tylko sprawdzić, jaki tytuł jest po pierwszym poscie). Mam na privie 10 upomnień od Admina. crazy.gif
Ze względu na sztywniactwo ogólne powoli zaczynam się stamtąd wycofywać, bo częściej myślę o regulaminie niż o tym, co mam napisać.

A Ciebie, Tirinti wywalono by z tego forum w pierwszej kolejności za błędy ortograficzne. Powaga.

Linka nawet nie podam, bo nie warto, ale najczęstszym tekstem Admina jest tam ,,Nie rubcie oftopiki, to wkurzające!" biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Wtorek, 29 Czerwca 2004, 20:21, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




Ja takie fora olewam i tyle. Forum i "admini" są dla userów a nie na odwrót. Niektórym wystarczy zeby mieli ciut wieksze uprawnienia niz inni dyskutanci i juz woda sodowa do łaba (pusego) udeza.
  
Re: <adam> Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Bana nie dostalam za pisanie jakichs glupot i nie bylo to na zadnym forum tylko na pewnej stronce poniewaz zaburzalam statystyki wchodzac tam kilka razy dziennie....coz pozostawiam to bez komentarza. Dobrze ze na forum nie ma takich praktyk.....bo wylecialabym po pierwszym dniu lol.gif
Pozdrawiam i dziekuje za porade:)
  
Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Davina
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1243
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




z mojego punktu widzenia roznie mozna rozwiazac ten problem:

1. jezeli masz stale lacze : popros prowidera o przydzielenie innego adresu IP (zewnetrznego)
2. jesli do czynienia wchodzi NEOSTRADA -> skonfiguruj polaczenie z NEO jeszcze raz, to znaczy usuwasz dotychczasowe ustawienia, ktore umozliwialy Tobie wejscie na inter smile.gif


mam nadzieje ze to zadziala ROTFL

Pozdrawiam

Davinka
  
Re: <Davina> Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a po co rekonfigurować jak mozna
po prostu sie rozłączyc ? jak pisał wczesniej Tirinti

po ponownym połaczeniu masz juz inne ip w neo
no chyba ze ban pojdzie na cała klase 83.xxx.xxx.xxx :))

a nowe stałe zewnetrzene iP to nie taka prosta i tania sprawa
  
Re: Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 14:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




a tak z ciekawości - po co wracać na takie forum?
  
Re: Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Lipca 2004, 01:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Davina
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1243
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




kocur : Piątek, 16 Lipca 2004 14:43 :
a tak z ciekawości - po co wracać na takie forum?


sa jakies powody. tez doswiadczylam tego. wywaili mnie z pewnego forum (adresu nie podam bo nie oto tutaj chodzi) i pozniej zalowalam ze tak sie stalo sad.gif . Weszlam pod inna ksywka biggrin.gif
  
Re: <Davina> Obejście bana na stronie www
PostWysłano: Wtorek, 28 Września 2004, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
heliusz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #840
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Wracajac do mojego bana to chce powiedziec, ze nie moge zmienic IP bo mieszkam w akademiku i mam jedno IP niezmienne a pozatym IP wszystkich uzytkownikow na calej uczelni rozpoczyna sie 156.17...... wiec bana nie tylko mam ja ale i wszyscy bo od niedawna ban zostal postawiony na wszystki IP rozpoczynajaca sie od tych wlasnie numerow. Ale wiem , ze jest jakies obejscie tego nawet jezeli ktos ma stale IP tylko nie bardzo wiem jak , jezeli ktos wie to bede wdzieczna za wskazowki, jezeli jednak nikt nie bedzie wiedzial co z tym zrobic to swiat isie nie zawali cool.gif
Pozdrowka dla wszystkich forumowiczow.
  
Obejście bana na stronie www
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010