Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> WITAM NA FORUM !!! Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Piątek, 06 Czerwca 2003, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

Jak widzicie powstało nowe forum o U2 , forum powstało dzięki użytkownikowi EDDY, któremu wielkie dzięki!!! ZAPRASZAM do korzystania :)

PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 00:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin

Użytkownik #1

[ Osobista Galeria ]

witam rowniez wszystkich fanow U2 i zycze owocnych rozmow na wszystkich forach :)

Re: WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 09:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

A więc walcie pytania itd... Czekamy ... Moderator i Admin biggrin.gif

PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

Widze że na forum zagląda coraz więcej fanów !!!! Dziękuje Wam wszystkim !!!

PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Hi hi, cieszę się, rzeczywiście, coraz więcej osób. Ostatnio przybyło nam tu kilku fanów, dzieje się coraz więcej. biggrin.gif

Re: <little_wild_girl> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

i oto chodzi !

smile.gif

PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #161

[ Osobista Galeria ]

I tak bedzie Until The End Of The World biggrin.gif

PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #327

[ Osobista Galeria ]

heh [zadowolenie] jestem nowym uzytkownikiem tego forum mam nafziejeze mi sie spodoba<<<naranie tak jest>>>WITAM WSZYSTKICH FANOW U2 !!!!!!!!! I POZDRAWIAM GORACO:)))))

Re: <u2manka> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 11:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Kobitkaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Hurrrrraaaaaa!!! biggrin.gif lol.gif W końcu(tak mało ich tutaj)!! Niech Cię uściskam, rówieśniczko!! lol.gif cool.gif wink.gif smile.gif biggrin.gif Witam. wink.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

dzięku u2fance forum się ruszyło... przez 2 ostatnie dni na forum napisaliśmy ok 60 postów...
Brawo eusa_clap.gif TAK DALEJ

PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #262

[ Osobista Galeria ]

u2manka :
heh biggrin.gif jestem nowym uzytkownikiem tego forum mam nafziejeze mi sie spodoba<<<naranie tak jest>>>WITAM WSZYSTKICH FANOW U2 !!!!!!!!! I POZDRAWIAM GORACO:)))))

Ej wiesz co U2manko? niedawno sie zalogowałaś a już masz 23 posty! jak tak dalej pójdzie to prześcigniesz nawet Krzyśka! eusa_clap.gif smile.gif

PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #327

[ Osobista Galeria ]

marekyeah :

Ej wiesz co U2manko? niedawno sie zalogowałaś a już masz 23 posty! jak tak dalej pójdzie to prześcigniesz nawet Krzyśka! eusa_clap.gif smile.gif

dzieki :) no no mam tyle postow bo czesto siedze na kompie ostatnio biggrin.gif i jestem strasznie rozgadana :) a zreszta fani ludzie sa na nim i jest z kim gadac i o czym!!!!!! za co Wam dziekuje :* cool.gif

Re: <u2manka> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 15 Października 2003, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2manka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #327

[ Osobista Galeria ]

SPOCZKO FORUM OBY TAK DALEJ !!!!!!!!! biggrin.gif GRATULACJE TWORCOM SPISALI SIE NA 6 :)

Re: <Krzysiek> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Środa, 12 Maj 2004, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #940

[ Osobista Galeria ]

hej
nastepny nowy pomyślicie. chciałem sie przywitać.
dziwnie jest być żółtodziobem na forum, zwłaszcza jak widze ile wy tu macie postów. postaram się wam dorównać.
pozdrawiam.

PostWysłano: Piątek, 14 Maj 2004, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

hej Konju :)

mam nadzieje ze będzie Ci sie miło pisać i nie opuścisz forum po tygodniu :)
pozdrawiam i Witam fana U2 :)

PostWysłano: Niedziela, 23 Maj 2004, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

konju @ Środa, 12 Maj 2004 21:33 @ :

dziwnie jest być żółtodziobem na forum

Spoko, przyzwyczaisz się do naszego dziwacznego towarzystwa, ale to wymaga wysiłku i tolerancji również z Twojej strony. cool.gif

PostWysłano: Wtorek, 25 Maj 2004, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #940

[ Osobista Galeria ]

little_wild_girl @ Niedziela, 23 Maj 2004 17:19 @ :
[..]

przyzwyczaisz się do naszego dziwacznego towarzystwa, ale to wymaga wysiłku i tolerancji również z Twojej strony.

na szczęście jestem tolerancyjnym i z natury spokojnym człowiekiem
to są raczej pomocne cechy w relacjach międzyludzkich

PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

chciałem was powiedziec ze wczoraj minął rok odkąd istnieje forum The Joshua i ja równierz jestem od roku na tym forum :)

Re: <Krzysiek> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 20:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Miło słyszeć.:)

Re: <little_wild_girl> WITAM NA FORUM !!!
PostWysłano: Czwartek, 17 Czerwca 2004, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1114

[ Osobista Galeria ]

Witam wszystkich u2-maniaków
jestem tu nowy wiec mam nadzieje ze sobie jakos dam rade i ze bedę mógł wnieśc cos sensownego na to forum
mimo tego ze zespołem u2 zaczołem sie interesowac od niedawna :)

WITAM NA FORUM !!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 36  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatdiks91
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010