Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :) Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 09:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Założyłem taki topic bo pomyslałem że moze byc ciekawy ... A wiec każdy z was z pewnościa słyszał wiele utworów wykonanych na koncertach U2 ... które sa według was najlepsze ?

Według mnie to góruje where the streets have no name - nie musze chyba tłumaczyc dlaczego ale zawsze dostaje ciarek jak to słysze albo widze na koncercie ...

2 miejsce Bad ... to dzieki interpretacji Bono ... no poprostu LUX :) Najlepsze wykonania są z okresu LTT i Elevation ... pelna interpretacja cool.gif

3 miejsce One ... najlepiej w okresu Elevation bo przy końcu piosenki The Edge dodaje specyficzne solo gitarowe które jest bardzo miłe :) Zreszta od tej piosenki poznałem U2 :)

Wypisujcie własne typy :)
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Sobota, 03 Lipca 2004, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Krzychu, nic dodać nic ująć. Napisałeś to dokładnie tak jak ja bym to napisał biggrin.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Niedziela, 04 Lipca 2004, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Znowu sie powtórzę ale cio tam wink.gif :

1. Exit Exit jeszcze raz Exit!! co za utwór wykonywany na żywo!! biggrin.gif Moja ukochana wersja naturalnie na trasie JT i R&H

2. Stay - Boston Elevation tour ohhh pięknie jak tłum razem z Bono śpiewa tą cudną pieśń biggrin.gif

3. All i want is you i Wake up dead man na Slane Elevation tour... może wstyd mówić ale płaczę zawsze na tym ze wzruszenia!! biggrin.gif

4. Nie byłabym sobą jakbym coś z Sydney ZooTv nie wstawiła wink.gif. Sydney ogólnie jest genialne ale ja wybieram Bad, Daddy's gonna pay for your crashed car i Love is blidness (mam małą obsesję na punkcie Mr McPhisto wink.gif może dlatego te utwory! )

5. Na koniec dodaje extra wersję Sunday Bloody Sunday z Red Rocks smile.gif Bardzo lubię tą świeżość głosu Bono i to zaangażowanie w oczach całego zespołu!! Nie mówię, że to potem tego zaangażowania nie ma, ale chyba wiecie o co mi chodzi wink.gif

Pozdrawiam jutumaniaków!!!
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Niedziela, 04 Lipca 2004, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Aj przepraszam mała korekta co do punktu 4 Sydney, nie chodziło mi o Bad tylko oczywiście o Where the streets have no name. Przepraszam jeszcze raz za wprowadzenie w błąd...
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Lipca 2004, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Od kiedy dostałam do swoich łapek DVD Slane - mam absolutny koncertowy numer jeden, a właściwie 2 numery połączone w jeden ;) To "All I Want Is You" z płynnym przejściem do "Where The Streets...". Miód na moje oczy i uszy, zwłaszcza moment po intro do WTSHNN, kiedy rozbłyskują się światła... Ciarki mi do dzisiaj przechodzą jak to oglądam, ba - przechodzą mi na samą myśl!

All I Want Is Fuckin' You, Man! ;)

Chciałabym kiedyś na własne uszy usłyszeć koncertowe wykonanie "Hawkmoon 269". W ciemno stawiam, że wtedy nastąpiłaby zmiana na pierwszej pozycji moich the best koncertowych kawałków... ;)
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Elevation z Bostonu jest kozak podoba mi sie tez until the end of the world z Slane biggrin.gif Pride jest fajnie zagrany i strasznie podoba mi sie wresjia Mysterious Ways z POPMART biggrin.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




to nie będzie w w kolejności

- please - popmart in sarajevo (mógłbym słuchać bez końca)
- wowy - r&h version (dla mnie absolutnie maksymalne wykonanie tego kawałka) ale też fajnie to grali na początku zootv (np. DC)
- exit - r&h version (powalające)
- one - zarówno wykonania z zootv jak i późniejsze
- mw - zootv in stokholm
- bullet ... - from zootv

w ogóle te dwa kawałki nabierają nowej jakości na żywo

- fly - elevation tour
- i początek wtshnn z r&h

pzdr smile.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Stay z Bostonu jest fajnie zagrany
Desire tez zostalo smiesznie zagrane biggrin.gif

No i strasznie podoba mi sie motyw regge w sunday bloody sunday z Bostonu eusa_clap.gif

Where the streets kozacko zagrali na Slane smile.gif
no i One wersja z orkiestra z Sarajeva eusa_clap.gif eusa_clap.gif az sie lezka kreci w oku pozdrawiam wink.gif
  
Re: <Mofoman> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 23:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




No to jak lecimy poszczególnymi koncertami wink.gif dorzucam Pride z Buenos Aires ( POPMART ) i Satellite of love (DC), najlepsze One jest z Mexico City a WSTHNN z Sydney eusa_clap.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczekacz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1367
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Bullet z Toronto 1992.Cud!
  
Re: <szczekacz> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




witaj na tym forum biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

coś mi się widzi, że offtopic "Jest tu kto?" spadnie w czeluście u2.star.com

pzdr smile.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczekacz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1367
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




poplemon : Środa, 04 Sierpnia 2004 10:43 :
witaj na tym forum biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

coś mi się widzi, że offtopic "Jest tu kto?" spadnie w czeluście u2.star.com

pzdr smile.gif


chyba masz racje biggrin.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Pride z R&H jest po kozaku eusa_clap.gif
WOWTY rowniez z R&H jest super zagrany... a jaki oni kawalek kiepsko zagrali jak narazie wszystkie ich kawalki mi sie podobaja eusa_clap.gif pozdrofffffffffki wink.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 17:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




Mofoman : Środa, 04 Sierpnia 2004 16:59 :
Pride z R&H jest po kozaku eusa_clap.gif
WOWTY rowniez z R&H jest super zagrany... a jaki oni kawalek kiepsko zagrali jak narazie wszystkie ich kawalki mi sie podobaja eusa_clap.gif pozdrofffffffffki wink.gif


oj mam boota, gdzie dwa razy podchodzili do pride, bo nie wychodziło smile.gif

a party girl z red rocks??? edge odwalił tam niezłą kaszanę smile.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




poplemon : Środa, 04 Sierpnia 2004 17:12 :
[..]



oj mam boota, gdzie dwa razy podchodzili do pride, bo nie wychodziło smile.gif


To chyba na Las Vegas było wink.gif , poza tym ( szcególnie na Elevation tour) głos Bono jest zdarty na maksa ( przykład Torino 2001- tak nawiasem to bardzo lubię ten koncert) smile.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 09:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




andy85 : Środa, 04 Sierpnia 2004 23:12 :
[..]



To chyba na Las Vegas było wink.gif , poza tym ( szcególnie na Elevation tour) głos Bono jest zdarty na maksa ( przykład Torino 2001- tak nawiasem to bardzo lubię ten koncert) smile.gif


to o czym pisałem pochodzi z koncertu w befaście z 13.03.87 a zawarte jest na boocie "4 wild irish reses vol2"

pzdr ;)
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




poplemon : Środa, 04 Sierpnia 2004 10:43 :
witaj na tym forum biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

coś mi się widzi, że offtopic "Jest tu kto?" spadnie w czeluście u2.star.com

pzdr smile.gif


i tak bywa wink.gif
ważne że tu można coś popisać

pozdrawiam biggrin.gif
  
Re: <Mofoman> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Precz z anty-tematami z dzisiaj, odkurzmy troche dyskusje o tym co naprawde istotne! lol.gif

1.Please ze Sarajeva 1997
2.Bad z Live Aid
3.Sunday Bloody Sunday - Slane Castle 2001
4.Streets-jakiekolwiek z Elevation
5.Mysterious Ways-Zoo Tv
6.One-Mexico city
7.With or without you-przychodzi mi na myśl Bufallo 31.05.2001-fajna
końcówka
  
Re: <odrzu2owiec> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




najlepsze jest sunady blooody sunday na r&h tam gdzie bono daje "kazanie"
dobre też jest walk on wykonanie po 11 września
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Środa, 27 Lipca 2005, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jakub1717
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4524
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




ja prpoonuje 40 z under a blood red sky albo tak jak mój braciszek dredziu sunday bloody sunday z r&h!!!!

pozdrowienia
  
najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010