Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :) Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <IrishWn> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Piątek, 31 Marca 2006, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Wg. tej strony: http://www.u2-vertigo-tour.com/all-songnames.html - nie
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Piątek, 31 Marca 2006, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
Wg. tej strony: http://www.u2-vertigo-tour.com/all-songnames.html - nie


uuuuu... szkoda doubt.gif Fajnie byłoby usłyszeć te "irlandzkie klimaty" na żywo redface.gif wink.gif

Dzięki za info! wink.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Sobota, 01 Kwietnia 2006, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




IrishWn :
[..]



uuuuu... szkoda doubt.gif Fajnie byłoby usłyszeć te "irlandzkie klimaty" na żywo redface.gif wink.gif


Ano, mogliby kiedyś zagrać taki Irish Drinking Set ;D
"Dirty Old Town", "Wild Irish Roses", cover "Whiskey In The Jar" Thin Lizzy to nawet full band by mogli... oj mogliby :) Wyobrażam sobie właśnie jakby brzmiał. Ale fajnie ;D
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Sobota, 01 Kwietnia 2006, 17:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




acr :
[..]

cover "Whiskey In The Jar" Thin Lizzy to nawet full band by mogli... oj mogliby :) Wyobrażam sobie właśnie jakby brzmiał. Ale fajnie ;D


Przyuczyć Bono na gitarce, i mogliby zrobić cover a'la Metallica. Za podobny teledysk również bym się nie obraził lol.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Sobota, 01 Kwietnia 2006, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
[..]

Przyuczyć Bono na gitarce, i mogliby zrobić cover a'la Metallica. Za podobny teledysk również bym się nie obraził lol.gif


Haha, no czemu nie ;D Przed jedna zwrotką mogliby zwolnić, tylko ktoś by na gitarce pogrywał akordy a przed mikrofon wyszedłby Larry i zwrotkę zaśpiewał z pasją i wdziękiem jak zwykle ;D a potem wracając na miejsce i łojąc dalej :D

Ale w teledysku żeby podeszli z dystansem a nie się starali być źli i mroczni i zdenerwowani na siłe. Fajne :)
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Kwietnia 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




>Haha, no czemu nie ;D Przed jedna zwrotką mogliby zwolnić, tylko ktoś by na gitarce >pogrywał akordy a przed mikrofon wyszedłby Larry i zwrotkę zaśpiewał z pasją i >wdziękiem jak zwykle ;D a potem wracając na miejsce i łojąc dalej :D

To jest zdecydowanie pomysł genialny cool.gif

>Ale w teledysku żeby podeszli z dystansem a nie się starali być źli i mroczni i >zdenerwowani na siłe.

No, toteż mówię, żeby zrobili tak, jak Metallica wink.gif
  
Re: <trini> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Kwietnia 2006, 13:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arek.pp
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6141
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Hawkmoon zapodali kiedys na Vivie II /tak.. tak...to był dobry program/ jak wychodziła płyta ATYCLB. Był to koncert z Australii z trasy Love Town /z 3-4utwory/. Hawkmoon jest zagrany niesamowicie i naprawde zapada w pamięc. Gdzies to mam nawet nagrane na video (chyba...)
  
Re: <arek.pp> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Kwietnia 2006, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Hawkmoon puszczany był w filmie dokumentalnym "Lovetown Tour Special" z 1989 roku. Na necie można znależć.
  
Re: <Max> najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Kwietnia 2006, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
arek.pp
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6141
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




...dzieki... nie wiedziałem...
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 04:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trinec
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4625
Posty: 69


[ Osobista Galeria ]




Czy tutaj już wszyscy zapomnieli vertigowe Elevation??? przy samej gitarce tylko przez większość utworu... i ten refren wydobywający się z tysięcy gardeł: ELEVATION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poza tym to Love & Peace koncertowe... tak różne od studyjnego... takie mroczne i zagadkowe...

Silver & Gold z "Rattle...." po tekście: OK, Edge... Play the Blues!

i jeszcze sporo innych, których ani ja, ani wy nie jesteście w stanie wszystkich wymienić... smile.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




Popieram ,popieram
Love and Peace superowe,
Mnie jeszcze urzekło Electrical Storm( niepamiętam z jakiej trasy chyba z Dublina)
jeszcze Running To Stand Still(Vertigo Tour),stuck in a moment (Slane Castel- Dublin) i OOTS smile.gif smile.gif
aha i jeszcze Bullet The Blue Sky i Zoo station( Vertigo tour-Chicago)
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




>Mnie jeszcze urzekło Electrical Storm( niepamiętam z jakiej trasy chyba z Dublina)

Electrical Storm nigdy nie zostało wykonane na żywo ! Z wyjątkiem prób w Brukseli przed rozpoczęciem europejskiej części Vertigo Tour.
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
>Mnie jeszcze urzekło Electrical Storm( niepamiętam z jakiej trasy chyba z Dublina)

Electrical Storm nigdy nie zostało wykonane na żywo ! Z wyjątkiem prób w Brukseli przed rozpoczęciem europejskiej części Vertigo Tour.

Być może nie wiem ,dzięki za informacje.( ale mi nie chodziło o Vertigo Tour)
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Kadir :
[..]


Być może nie wiem ,dzięki za informacje.( ale mi nie chodziło o Vertigo Tour)


Wcześniej też nie.
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
[..]



Wcześniej też nie.

Jak to nie doubt.gif
Przecież właśnie słucham i jak byk pisze Electrical Storm Live.
może to nie z trasy. smile.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Kadir :
[..]


Jak to nie doubt.gif
Przecież właśnie słucham i jak byk pisze Electrical Storm Live.
może to nie z trasy. smile.gif


Sam zobacz: http://www.u2-vertigo-tour.com/all-songnames.html. Nie należy ufać nazwom plików ściąganych z internetu. Prawdopodobnie słuchasz wersji demo, wyemitowanej swego czasu przez BBC Radio 1. To NIE JEST wersja live. Ewentualnie masz wykonanie z tych prób, tylko że to jest zdaje się wyłącznie Edge na akustyku, bez Bono i reszty zespołu ( wydaje mi się, że zagrali to w dwóch podejściach, ale raczej nie różniły się specjalnie między sobą ). Pozdrowienia.
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
[..]



Sam zobacz: http://www.u2-vertigo-tour.com/all-songnames.html. Nie należy ufać nazwom plików ściąganych z internetu. Prawdopodobnie słuchasz wersji demo, wyemitowanej swego czasu przez BBC Radio 1. To NIE JEST wersja live. Ewentualnie masz wykonanie z tych prób, tylko że to jest zdaje się wyłącznie Edge na akustyku, bez Bono i reszty zespołu ( wydaje mi się, że zagrali to w dwóch podejściach, ale raczej nie różniły się specjalnie między sobą ). Pozdrowienia.

Acha Thank you (piszę Electrical Storm live radio One)pewnie to ta wersja demo. smile.gif wink.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Kadir :
[..]


Acha Thank you (piszę Electrical Storm live radio One)pewnie to ta wersja demo. smile.gif wink.gif


Taaaa, to to. Przy czym ( gdyby ktoś miał ochotę się czepić ), nie wiem na pewno, czy to jest wersja demo, w każdym razie zdaje mi się, że nigdy nie została oficjalnie wydana. Ale z całą pewnością nie jest to live.

Znam jeszcze jedną '' dziwną '' wersję Electrical Storm ( William Orbit Mix ), z krótszym wstępem, i z wyciętą ścieżką gitary. Też chyba nigdy oficjalnie nie wyszła.

** 100 postów w 19 dni <palacz> ''
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kadir
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6101
Posty: 424


[ Osobista Galeria ]




JustinHawkins :
[..]



Taaaa, to to. Przy czym ( gdyby ktoś miał ochotę się czepić ), nie wiem na pewno, czy to jest wersja demo, w każdym razie zdaje mi się, że nigdy nie została oficjalnie wydana. Ale z całą pewnością nie jest to live.

Znam jeszcze jedną '' dziwną '' wersję Electrical Storm ( William Orbit Mix ), z krótszym wstępem, i z wyciętą ścieżką gitary. Też chyba nigdy oficjalnie nie wyszła.

** 100 postów w 19 dni <palacz> ''

proponuje zakończyć ten spór bo do niczego on nie prowadzi było nie było,jak bym wiedziała jak to bym ci zżuciła i byś mi powiedziała co to jest. smile.gif cool.gif wink.gif
  
Re: najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
PostWysłano: Wtorek, 04 Kwietnia 2006, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Kadir :
[..]


proponuje zakończyć ten spór bo do niczego on nie prowadzi było nie było,jak bym wiedziała jak to bym ci zżuciła i byś mi powiedziała co to jest. smile.gif cool.gif wink.gif


Jaki spór ? wink.gif Ależ ja doskonale wiem co to jest, i właśnie Ci to wyjaśniłEM wink.gif Pozdrowienia smile.gif
  
najlepsze utwory wykonane koncertowo ... :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 5 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010