Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Czy ktoś kręcił RADEONA 9000 PRO HIS'a???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy ktoś kręcił RADEONA 9000 PRO HIS'a???
PostWysłano: Niedziela, 04 Lipca 2004, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Piła
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1121
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Mam takie pytanie bo interesuje mnie jakie macie osiągi w kreceniu mnie udało się skrecić kartę na 320MHz gpu i 274 memory, wiem ze mozna więcej ale mi się to wtedy psuje na 3dmarku. Gpu mam na wodnym chłodzeniu osobnym od cpu ale nie chłodzę pamięci może ktoś ma jakiś dobry pomysł by zamontowac radiatory na kości jak duże te radiatory??i jeszcze jedno czy wynik na takiej karcie w 3DMarku 2001SE - 9124 to dużo?
  
Re: Czy ktoś kręcił RADEONA 9000 PRO HIS'a???
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
machine head
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1515
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




jasne ze duzo !! ja mam radeona 9000 pro excalibura i mam 8800 confused.gif ale na troche słabszym sprzecie od twojego -> athlon 2600, 512BM 333. planuje zakupic radatory do pamieci na karte i załozyc wodne chlodzenie z blokiem na karte i jescze powalcze cool.gif
  
Czy ktoś kręcił RADEONA 9000 PRO HIS'a???
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010