Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> od czego zaczynaliscie?? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




jestem ciekaw od czego zaczynaliscie swoja muzyczna edukacje. interesuje mnie, jak to wyglada u mlodszych forumowiczow, bo za naszych czasow sluchalo sie tego, co nam podano na tacy, bo nie bylo wyboru...
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja to już jestem starszy. Pierwsze co słuchałem to Modern Talking i Europe na magnetofonie u kolegi. No a w TV i Radiu to były też polskie Lady Pank i Kombi. Takie są moje najstarsze wspomnienia muzyczne z pierwszej połowy lat 80tych.
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm, prodigy i hiphop rozny, ale zaluje tego ze sluchalem hh, teraz sie tego wstydze :d, techno ponad wszystko aktualnie
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
hmm, prodigy i hiphop rozny, ale zaluje tego ze sluchalem hh, teraz sie tego wstydze :d, techno ponad wszystko aktualnie


ugh ja na szczęście ani Tekno ani hh... tylko na początku był Queen. A z polskich to Varius MAnx, ale to było jak jeszcze muzyka była u m,nie na dość dalekim miejscu...
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




aaa no i dawno temu podobala mi sie muzyczka z jednej gierki z commodore, wtedy nie znalem wykonawcy, ale teraz wiem ze to byl jean michael jarre :)
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Moje pierwsze wspomnienie muzyczne - Franek Kinomo. W radiu, codziennie rano przed wyjściem do przedszkola. Wariowałam też na widok teledysku zespołu Bananarama, w którym roiło się od wampirów. Potem dostałam magnetofon z okazji I komunii i namiętnie nagrywałam Listę Przebojów Trójki. Pierwszy i jedyny zespół, który zajął całą ścianę w moim pokoju to Metallica.
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a muzczka ja jestem pan tik tak, a zegar to moj znak, tik tak tik tak ... :D

EDIt: u mnie plakaty zajmuja cala sciane, ale to sa w wiekszosci plakaty z gazet o grach itp, tez z roznych targow plakaty itp, zajmuja cala jedna sciane i troche drugiej lacznie gdzies powierzchnia...bo polowe sciany zaslania mi szafa...to okolo 12m^2 :)
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




U2 - do dziś ich uwielbiam
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja też mam kilka plakatów z gier. A konkretnie Dungeon Keeper, Diablo i Fighter Wing ze Świata Gier i plakat Gamblera z Robocopem. A na ścianie mam jeszcze płytę Asus P3C2000 z wetkniętym uszkkodzonym Radeonem 9500 i kartą DVB Satelco, widać to zresztą na zdjęciu w moim profilu.
  
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 23:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




heh, ja specjalnie za 25zl od kumpla kupilem spalona plyte glowna na kt133 :D zeby do sciany przykrecic :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth :
a muzczka ja jestem pan tik tak, a zegar to moj znak, tik tak tik tak ... :D


ja mam dla ciebie cos z czasow mojej mlodosci:
pankracy
cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




;)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A moja płyta to jest działająca.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Czerwca 2003, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Metallica, Roxtette cool.gif, GNR... Potem przyszedł grunge, którego zresztą słucham do dziś, mimo, że lekko leży... :-/ Na studiach zakochałam się w U2 na dobre ;) Poza tym zawsze jest Kazik, Kult i Kaenżet - od kiedy usłyszałam Arahję, a daaawno to było ;-)))
  
PostWysłano: Czwartek, 10 Lipca 2003, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lolka35
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #157
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




ja zaczynałam od kazika "spalam sie " ale brat mi nie pozwalal sluchac eusa_naughty.gif za mloda bylam crazy.gif confused.gif
  
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




moja "muzyczna" edukacja zaczela sie od Kiss, Queen, Black Sabbath, potem juz bylo mocniej od Metallicy, Manowar po Sepulture, Vadera, itp. teraz jest symfoniczny black metal. biggrin.gif
  
Re: od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Pierwsze wspomnienie muzyczne: Queen w pokoju u mamy lecial...byłam zachwycona... jak bylam mala to namietnie skaklam po loozku do Marleya biggrin.gif potem zakochalam siem w Michaelu Jacksonie lol.gif i...Slayerze - to byly dwie pierwsze kasety jakie sobie kupilam... Slayer zostal mi do dzisaj... Natomiast na powazniej zaczelam sluchać Metallicy , Kultu , GNR...tesz mi do dzisiaj zostalo... lol.gif
  
Re: <rude_boy> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak to nie było wyboru??? Kto chciał, ten miał wybór. Ja około 1983 r. zaczynałem od TSA, Dżemu i Iron Maiden, których to kapel słucham do dziś. Potem dopiero zacząłem słuchać Doorsów, a jeszcze później Beatlesów. Stopniowo dochodził Kaczmarski, Grechuta, a pod koniec lat 90. imprezy u mnie zdominowane były przez muzę z filmów Pulp Fiction i Underground.
  
Re: <Berger> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mnie to jeszcze wtedy nie bylo na swiecie ;OOOOOO
  
Re: <hardtmuth> od czego zaczynaliscie??
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, nie rób sobie wyrzutów z tego powodu ;)
  
od czego zaczynaliscie??
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010