Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Faraon pomocy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Faraon pomocy
PostWysłano: Czwartek, 08 Lipca 2004, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pcardex
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1210
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Nie mogę zbudować monumentu, od kilku godzin tylko 5%, ( żaden robotnik się nie pojawił itd...) i przy okazji jak mam atywować opcję oszustwa - komunikat po naciśnięciu ctr+alt+shift+c --oszustwo nieaktywne.

Dzieki!!!!!!
  
Re: Faraon pomocy
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




musisz zgromadzic potrzebne surowce. praca sie rozpocznie jesli w magazynie bedzie odpowiednia ilosc kamieni. zalezy co dana wudowla wymaga. klikasz na ministra monumentow i potwierdzasz budowe. nastepnie trzeba zbudowac oboz pracy kolo monumentu. potrzebni beda pracownicy. im wiecej obozow, tym szybciej praca idzie. musza tez byc gildie obok. nie mozesz miec niedoboru pracownikow w panstwie. bezrobocie najlepiej na 0% lub na plusie, unikaj sytuacji, gdy ci brakuje pracownikow. oczywiscie rownoczesnie z tym kontrolujesz zasoby zywnosci, handlujesz i prowadzisz dzialania wojenne. wtedy dostajesz $ i nie trzeba cyganic wpisujac kod wink.gif . poza tym u mnie to dziala jesli wpiszesz "Treasure chest".
  
Re: Faraon pomocy
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 18:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pcardex
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1210
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




dzieki wszystko ok!
  
Faraon pomocy
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010