Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index -> Grajek uliczny...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Grajek uliczny...
PostWysłano: Piątek, 09 Lipca 2004, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #49

[ Osobista Galeria ]

Każdy z nas ich czasem widzi; część z nich to nieumiejący zagrać najbanalniejszych rzeczy pseudo muzycy, a część to wspaniali wirtuozi wykonujący swój zawód na ulicy.

Re: Grajek uliczny...
PostWysłano: Sobota, 24 Lipca 2004, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik

Użytkownik #203

[ Osobista Galeria ]

Mike : Piątek, 09 Lipca 2004 13:05 :
Każdy z nas ich czasem widzi; część z nich to nieumiejący zagrać najbanalniejszych rzeczy pseudo muzycy, a część to wspaniali wirtuozi wykonujący swój zawód na ulicy.

Zarówno do jednych jak i do drugich mam słabość, muszę im wrzucić coś to "futerału" albo "czapeczki", uwielbiam tych grajków.
Kiedyś na Piotrkowskiej grał na skrzypcach chłopiec, na chodniku stała kartka, "zbieram na nowe skrzypce" i w dodatku ślicznie grał.
Stał codziennie przez 1,5 miesiąca - więcej go nie zobaczyłam, a jestem tam codziennie - widocznie uzbierał.

Re: Grajek uliczny...
PostWysłano: Środa, 04 Marca 2015, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Unicorn
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #7874

[ Osobista Galeria ]

Siedzi obok mnie i popija w całkowitej spokojności ducha wyłącznie sok grejfrutowy, co wcale nie znaczy, że tak będzie do końca dnia !!

Grajek uliczny...
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010