Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> problem z stałym łączem i gg
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem z stałym łączem i gg
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ciri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1244
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




mam problem mam stałe łącze siedzę sobie jak zawsze przy gg, ściąga mi się coś przez e-mule i tu nagle przestaje mi działać wszytsko prucz przeglądarki internetowej (korzystam z Opery a nie IE) i co ja mam zrobić sad.gif ?? co to może być sad.gif ja chcę spowrotem gg już i tak cały dzień wytrzymałam (a jakby to było istotne to mam połączenie radiowe do internetu) za każdą pomoc dziękuje z góry....
  
Re: problem z stałym łączem i gg
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 08:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
behamot
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1233
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




a dzieje ci się tak zawsze...bo jeśli nie to może masz kijowe łącze.
W sumie nikomu bym nie polecał radiowego... raz działa raz nie
  
Re: problem z stałym łączem i gg
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ciri
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1244
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




no właśnie nigdy tak nie miałam...a że mam radiowe to cóż...lepiej takie niż żadne...bo innego mi nie doprowadzą w przeciągu najbliższych 10 lat ^^" . . . ale spoko...teraz już mi wszytsko działa...wystarczyło zrestartować komputer niestety zorientowałam się o tym po całym dniu abstynencji od gg sad.gif
  
problem z stałym łączem i gg
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010