Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> IP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
IP
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
macciel
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #496
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Mam Windowsa XP i do dego Neostrade, mam taki problem ze zalozylem sobie radio internetowe w winampie i za kazdym razem jak sie loguje do sieci to mam zmienione IP, jak mozna ustwic radio internetowe zeby niebylo na IP albo zeby ustawic staBe IP albo no-IP?
  
Re: <macciel> IP
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Zarejestrować jedną z darmowych domen i mieć aktywny program aktualizujący IP dla wybranej domeny.
Polecam:
www.dyndns.org
www.no-ip.com
  
Re: IP
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
macciel
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #496
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




jesli mam domene na WP.PL to co mam zrobic zeby dzialo mi tam radio?
  
Re: IP
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
macciel
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #496
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




ej...jesli sie zarejstrowalem na typ no-ip.com to jak zalozyc hosta...tzw jaki to ma byc zeby dzialo radio?
  
Re: IP
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
macciel
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #496
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




ej...sorka ze zawracam gitare;) radio zarejstrowalem wsyztko dzilaa tylko mam jedne problem...w Shoutcast niewyswietla mi ilosci uzytkowników ktozy sluchaja mojego radia...tzw wyswietla ale pokazuje 0 za kazydm razem...
  
Re: <macciel> IP
PostWysłano: Piątek, 23 Lipca 2004, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to znaczy że nikt nie słucha tongue.gif
  
Re: IP
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
shake
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




jak się robi radio w winampie??
  
Re: <shake> IP
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




omg lama :))))
niniejszym postuluje kandydature kol. Shake na modera
dział wg, uznania
moze byc jakis nowy np. przedszkole ???
  
Re: IP
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
shake
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1602
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




chciałbym żeby był dział hacking i moge być moderatorem
  
Re: <shake> IP
PostWysłano: Sobota, 11 Września 2004, 15:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Jesteś hakerem? To proszę bardzo, udzielaj się na tym forum.

Skoro nawet nie potrafisz sobie poradzić z problemem w Winampie to brawa dla Pana "Hakera" lol.gif
  
IP
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010