Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Czy wierzyć w przeznaczenie? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Spotkałem niedawno świetna dziewczyne, wiecie ladna,mądra, zabawna itp. lol.gif Coś miedzy nami zaiskrzyło. Świetnie się bawiliśmy na imprezce (bo wlasnie tam ją bliżej poznałem) W czasie rozmowy już po wyszło że i ona i ja ma ochotę na bliższą znajomość.To spotkaliśmy sie pare razy, było super biggrin.gif . Ale...
No własnie, jest ale sad.gif
Jest ona troche młodsza ale to akurat nam nie przeszkadza. Problem tkwi w tym że ona teraz wyjeżdza na 3 tyg na obóz (poznałem ją na 1,5 tyg przed wyjazdem). I po długich rozmowach doszliśmy do wniosku że najlepiej będzie się teraz w nic nie wiązac, bo nie wiadomo co ona bedzie robić na obozie ( a wiecie jak to jest) i co ja będe robił w domu, kogo poznamy i wogóle. Na 3 dni przed wyjazdem mówi mi że nie chce sie spotkac, bo nie chce tam jechac i siedziec smutna z powodu mojej nieobecnosci przy niej. Ja uwazalem podobnie ze ciezko mnie by tu bylo bez niej jakbysmy postanowili sie bardziej zblizyc przed jej wyjazdem, znaczy stworzenie jakiegos zalazka zwiazku. Choc oboje na tym etapie znajomosci uwazamy ze byloby to cos pieknego. I teraz mam dylemat confused.gif Czy istnieje cos takiego jak przeznaczenie, czy tak mialo byc i jak na to patrzec?
Czy to ze poznalismy sie tak pozno, chwile przed jej wyjazdem oznacza ze nie powinnismy byc razem. Czy moze to ma byc wlasnie taka proba, ze jesli po powrocie bedziemy razem, to na dlugo. Bo doszlismy do wniosku ze tworzenie teraz zwiazku jest bez sensu, gdyz po powrocie moze nam wszystko przejsc i nie bedziemy juz tak na siebie patrzec. I teraz nie wiem co poczac. Do wyjazdu zostaly jeszcze dwa dni. Czy to juz zostawic samemu sobie, skoro oboje tak uznalismy, czy probowac cos jeszcze zrobic (a jak tak to co). Ale tez nie chce sie zbynio narzucac zeby potem z moje powodu miala popsute wakacje, bo jest ona jednak osoba wrazliwa.
Jestem w kropce confused.gif
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Borsuk@home : Czwartek, 15 Lipca 2004 17:07 :
Czy to ze poznalismy sie tak pozno, chwile przed jej wyjazdem oznacza ze nie powinnismy byc razem?


Nie oznacza.
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Borsuk@home : Czwartek, 15 Lipca 2004 17:07 :
Spotkałem niedawno świetna dziewczyne, ... Coś miedzy nami zaiskrzyło. ..
To spotkaliśmy sie pare razy, było super biggrin.gif . Ale...
ona teraz wyjeżdza na 3 tyg na obóz (poznałem ją na 1,5 tyg przed wyjazdem). ...doszliśmy do wniosku że najlepiej będzie się teraz w nic nie wiązac, ..Na 3 dni przed wyjazdem mówi mi że nie chce sie spotkac,
... I teraz mam dylemat confused.gif
Czy istnieje cos takiego jak przeznaczenie, ...
.. nie chce sie zbynio narzucac zeby potem z moje powodu miala popsute wakacje, bo jest ona jednak osoba wrazliwa.
Jestem w kropce confused.gif

Wiesz, może ten "skrót", który powstał z twojej wypowiedzi byś sobie jeszcze raz przeczytał. Chyba by ci pomógł, zrozumieć dokładniej to czego "niby" sam nie rozumiesz, a tak naprawdę sam sobie udzielasz porady.
A co do twojego "przeznaczenia" - to przekonasz się o nim jak wróci z wyjazdu ta "twoja świetna dziewczyna".
  
Re: <Borsuk@home> Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Poczekajno. shock.gif
Po rozstaniu ze świeżą znajomością albo zatęsknisz i stanie Ci się bliższa, albo zapomnisz i stanie Ci się obojętna.
To jeszcze nie czas, żeby myśleć i składać obietnice, a jedynie poobserwować swoje reakcje. eusa_eh.gif
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Czwartek, 15 Lipca 2004, 20:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Czyli z tego co widze mam teraz nic nie robić i czekać aż się sprawa sama wyjaśni po jej powrocie?
Może mi przejdzie, może ona będąc tam zatęskni, kto wie?
Ale teraz to już raczej nic nie zdziałam, więc odpuszczam. Dobrze że idzie normalne lato to bedzie łatwiej o tym nie myślec, bo bedzie można się czymś zająć smile.gif
A jak się sprawa potoczy to postaram się informować i liczyć na kolejne dobre rady cool.gif
  
Re: <Borsuk@home> Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jak rozumiem, ona nie chce się juz widzieć przed wyjazdem. Trochę to dziwne, ale skoro nie chce, to nie. Jak już napisało Maleń stwo, sprawa sama się wyjaśni już wkrótce. Ja miałem taką sytuację, że związałem się z fajną dziewczyną tuż przed wyjazdem na wycieczkę do Anglii. Podczas wycieczki czyhały na mnie pewne pokusy, ale to tylko umocniło moje uczucie. Związek się wprawdzie po dłuższym czasie rozpadł, ale co przeżyłem, to moje. smile.gif
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh!!!!!!!!!!!!!  !!!!!

Wiedziałem kurna wiedziałem!
Ledwie powstało forum, a już mamy klimat Bravo Girl
crazy.gif

Kurde, może zmieńcie nazwę forum, na „Kochałem ją, a ona mnie”, albo „Disco Polo Love”! Albo nie, najlepszy będzie „Biały MIŚ”
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 15:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek D. : Piątek, 16 Lipca 2004 13:49 :
Ledwie powstało forum, a już mamy klimat Bravo Girl


Wydaje mi się, że było odwrotnie - najpierw powstał ten wątek, a potem forum. eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Krzychu, może nie bawmy się w dywagacje co było pierwsze, jajko czy kura.
Bo to nie zmienia faktu, że forum wystartowało od klasycznego gniota, typu: ona mi się podoba, nie wiem co robić, pomóżcie!
eusa_sick.gif
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Piątek, 16 Lipca 2004, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Temat zalozylem w innym dziale i ktos go tu przeniosl uznajac ze tu pasuje wiec sie nie czepiac eusa_naughty.gif
  
Re: <Borsuk@home> Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Sobota, 17 Lipca 2004, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Nooo - nie czepiać się chłopaki!!!! eusa_naughty.gif Kurka wodna. Problem jest poważny, a wy tu "podsmiechujki" sobie robicie. Chłopak o miłości, a wy o jakiś jajkach. Co ma jajko do indyka????? lol.gif lol.gif lol.gif

Cytat:
ktos go tu przeniosl uznajac ze tu pasuje

Ja ci podpowiem - to pewnie znowu Nożycoręki namieszał, ale teraz go nie ma. Tylko ciiiiii... - nikomu nie mów cool.gif
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Niedziela, 25 Lipca 2004, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Opar
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1303
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie  ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie ,nie .
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Co nie??
A po primo: tamta laska sie nie odzywa, ale już znalazło się zastępstwo biggrin.gif . Moze tak mialo jednak być.
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 01:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Co nie??
A po secundo: tamta laska sie nie odzywa, ale już znalazło się zastępstwo biggrin.gif . Moze tak mialo jednak być.

Do moda: prosilbym usunac ten post, bardzo przepraszam za zdublowanie


Ostatnio zmieniony przez Borsuk@home dnia Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 14:51, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 07:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Borsuk@home : Poniedziałek, 26 Lipca 2004 01:01 :
... już znalazło się zastępstwo biggrin.gif .....

Czyli nowe przeznaczenie ??
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Moze jednak z tamtą nie mialo do niczego dojść? Ale boje sie co bedzie jak wróci doubt.gif
  
Re: <Borsuk@home> Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To nawet nie poczekałeś aż wróci??? shock.gif
A taki niby byłeś nią zachwycony! lol.gif
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Borsuk@home : Poniedziałek, 26 Lipca 2004 14:53 :
Ale boje sie co bedzie jak wróci doubt.gif


Eeeeetam! Nic się nie bój - jak mądra, to machnie na ciebie ręką i nie będzie strzępić języka. A może nawet odetchnie, że nie wpakowała się w coś poważniejszego, skoro trzeba Ci tylko parę dni by przeskoczyć na kolejny kwiatuszek.
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Pozioma : Poniedziałek, 26 Lipca 2004 16:24 :
.... trzeba Ci tylko parę dni by przeskoczyć na kolejny kwiatuszek.

Wygląda na to, że takich "kwiatuszków" wink.gif w jego życiu oj ...będzie.. będzie... smile.gif
  
Re: Czy wierzyć w przeznaczenie?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Lipca 2004, 20:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Borsuk wygląda na młodego i szczerego, ale nie znającego dobrze siebie, swoich zachowań ... emocji ... reakcji na dane sytuacje, chłopaka. Dlatego podąża za ... ekhm ... ciosem. wink.gif Wyrobi się, spoko. confused.gif
  
Czy wierzyć w przeznaczenie?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010