Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> KOBIETA WITA
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
KOBIETA WITA
PostWysłano: Sobota, 17 Lipca 2004, 21:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
emira
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1271
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Przede wszystkim: witam . Praktycznie jest to mój pierwszy post(nie licząc bardzo treściwych postów testowych) i muszę przyznać ,żę jest on pisany z małą tremą. Czytając wszystkie nakazy i zakazy obowiązujące forumowiczów(wstawiłabym cytat , ale jeszcze nie wiem jak to się robi) zaczęłam się zastanawiać nad swoją obecnością tutaj oraz czy uda mi się stworzyć coś mającego ręce i nogi. Zobaczymy. Pomyślałam,że zacznę od forum kobiecego, gdyż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują,iż jestem jedną z pań, dlatego jeszcze raz witam wzsystkie kobietki. Mam nadzieję,że mile sobie podyskutujemy na nie tylko kobiece tematy.Oczywiście witam też panów smile.gif .
Przesyłam pozdrowienia.
  
Re: <emira> WITAM
PostWysłano: Sobota, 17 Lipca 2004, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a czesc :)
nic sie nie bój ani zielony ani czerwony "stwór" nie taki straszny
a cytat wstawiasz quote na poczatku i koncu
pobaw sie na testowym na pewno sie uda
  
Re: <J@ger> WITAM
PostWysłano: Sobota, 17 Lipca 2004, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
emira
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1271
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Dzięki. smile.gif
  
Re: <emira> WITAM
PostWysłano: Niedziela, 18 Lipca 2004, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Hej!!! (Edek nie ma machającej łapki na powitanie wink.gif )
Każda nowa osoba, to powiew świeżości lol.gif .
Mam nadzieję, że będziesz czuła się z nami dobrze smile.gif .
  
Re: <Pozioma> WITAM
PostWysłano: Niedziela, 18 Lipca 2004, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Edek nie ma machającej łapki na powitanie

w takim razie słuze :)

  
Re: <J@ger> WITAM
PostWysłano: Niedziela, 18 Lipca 2004, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




smile.gif THX
  
Re: <emira> WITAM
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Nic się nie martw! Jak zdarzy Ci się wrzucić merytorycznego gniota, a ja na niego trafię, to nie omieszkam Ci go wypunktować!
  
Re: <Marek D.> WITAM
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




W to nikt nie wątpił wink.gif biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> WITAM
PostWysłano: Piątek, 30 Lipca 2004, 02:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czasem zastanawiam się, czy przypadkiem Ci za to nie płacą. lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> WITAM
PostWysłano: Piątek, 30 Lipca 2004, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde, robię to w czynie społecznym lol.gif
  
Re: WITAM
PostWysłano: Sobota, 31 Lipca 2004, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




emira : Sobota, 17 Lipca 2004 21:17 :
Przede wszystkim: witam . .....
Pomyślałam,że zacznę od forum kobiecego, gdyż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują,iż jestem jedną z pań, dlatego jeszcze raz witam wzsystkie kobietki. Mam nadzieję,że mile sobie podyskutujemy na nie tylko kobiece tematy.Oczywiście witam też panów smile.gif . ....

Witam również bardzo serdecznie.
Co niektórych już poznałaś, ale grono jest o wiele większe i wszyscy są dla siebie b. życzliwi, pomimo "małych" nieporozumień, które czasami się pojawiają. wink.gif
  
Re: <kazia> WITAM
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kazia! Bez przesadyzmu z tą asekuracją!
Trza prawde mówić, jak ktoś cham i guza szuka, to na buciorach wylatuje! wink.gif
  
Re: WITAM
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 07:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Marek D. : Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004 19:17 :
Trza prawde mówić, jak ktoś cham i guza szuka, to na buciorach wylatuje! wink.gif


Nic Emirko nie pękaj. Siedmiomilowych gumiaczków się Marek jeszcze nie dorobił, to nie dosięgnie wink.gif
  
Re: WITAM
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Marek D. : Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004 19:17 :
Kazia! Bez przesadyzmu z tą asekuracją!
Trza prawde mówić, jak ktoś cham i guza szuka, to na buciorach wylatuje! wink.gif

Ktoś jeszcze sobie pomyśli, że faktycznie taki jesteś !
A prawda jest taka, że jeżeli cosik ci się nie podoba - to najpiew opieprzasz na PW - to sama prawda EMIRKO.
  
Re: <kazia> WITAM
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Franz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #308
Posty: 30


[ Osobista Galeria ]




A nie jest ?
  
Re: <Franz> WITAM
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




NIE! Bo Ten Marek, co tu pisze, to nie jest tak naprawdę Ten Marek, którego znamy i kochamy. On jest przecież Innym Markiem, a już na pewno nie Tym Markiem, tylko Innym Markiem i sobie to zapamiętaj! A zresztą, to co Ty ku**a wiesz o Markach!!! biggrin.gif wink.gif
  
Re: WITAM
PostWysłano: Czwartek, 26 Sierpnia 2004, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl : Środa, 25 Sierpnia 2004 19:14 :
NIE! Bo Ten Marek, co tu pisze, to nie jest tak naprawdę Ten Marek, którego znamy i kochamy. On jest przecież Innym Markiem, a już na pewno nie Tym Markiem, tylko Innym Markiem i sobie to zapamiętaj! A zresztą, to co Ty ku**a wiesz o Markach!!! biggrin.gif wink.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Na cześć wszystkich Marków, a dla "naszego z forum" przede wszystkim.
  
Re: WITAM
PostWysłano: Środa, 01 Września 2004, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dziewczyny! Bez przesadyzmu proszę! smile.gif
  
KOBIETA WITA
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010