Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skasuja??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skasuja??
PostWysłano: Środa, 28 Lipca 2004, 10:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cdr
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1324
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




dzień dobry mam pytanko związane z telekomunikacją polska sa.
>
>>a mianowicie: miałem umowe na neostrade zawarta w roku 2003w kwietniu na okres jednego roku.po upływie tego okresu tpsa zmianiła mi umowe na czas nieokreślony i podniosła mi opłate wiąc zrezygnowałem złożyłem wniosek o rezygnacje w telepunkcie i po upływie miesiąca\"rozliczeniowego\" przestałem płacic(w rachunkach nie było opłaty za neostrade) miałem zwrucić modem ads w momencie wygaśnięcia usługi minoł miesiąc dwa trzy a nadal mam neostrade 630kbit/s comi grozi w przypadku gdy tpsa sie zorientje ze nadal mam usługe a niepłace juz 3 miesiące. z góry dziękuje i prosze o odpowiedź
  
Re: <cdr> telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skas
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




jeżeli nie zwróciłeś modemu ADSL i korzystasz z usługi ... przez czynność faktyczna wyraziłeś wole korzystania z usług TPSA a tym samym możesz się liczy z szeregiem możliwych scenariuszy ... a to zapłata "abonamentu" jednak teraz w formie odszkodowania za używanie usługi bez ważnej podstawy prawnej ... mogą to jednak potraktować jako wyrażenie woli ponownego przystąpienie do juz rozwiązanej umowy, bądź też cofniecie tego wypowiedzenia sankcjonowanego czynnościami faktycznymi tym bardziej ze robisz to juz 3 okres rozliczeniowy !
  
Re: <e X t 7 3> telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za t
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 21:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ale z drugiej strony ...
jeden z moich znajomych uzywa neo od 6 miesiecy po rezygnacji z usług
wziłą na miesiac testowy .

drugi przyklad jeszcze lepszy
po rezygnacji z numeru telefonu !!! sdi dziala dalej na tym numerze
tel oczywiscie tez i to juz ponad rok
wszystko zalatwione na papierze sprzet pooddawany w obu przypadkach ...

no comments
  
Re: telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skasuja??
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Podobną sprawę i ja miałem. Od połowy sierpnia 2003 roku korzystam z usługi Neostrada (wcześniej SDI). Dopiero w styczniu przypomnięli sobie, że rachunek powinien się zwiększyć stosownie do nowszej usługi. Trzeba było zwracać.
Do końca roku możesz poużywać, a później się upomną o swoje. crazy.gif
  
Re: telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skasuja??
PostWysłano: Piątek, 30 Lipca 2004, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cdr
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1324
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




sam juz niewiem. błękitna linia w tpsa mówi:"niema kary ale trzeba oddac modem" mówi tez:"jezeli ma pan pisemną rezygnacje z usługi neo+ nie moga panu naliczyc za to ze nie odłączyli" wiem ze powinienem oddac modem. ale poczucie ze mam za darmo sprawia ogromną frajde. a jak oddam im ich modem ipodepne swój i nadal będe ciągnoł czy to cos zmieni czy nadal będzie łamanie prawa??? wink.gif
  
Re: <cdr> telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skas
PostWysłano: Piątek, 30 Lipca 2004, 08:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




cóż moim zdaniem jest to ponowne przystąpienie do umowy ... gdyż jeżeli byś nie chciał korzystać z wynikających z niej przywilejów powinieneś zwrócić modem i wskazać TPSA, iż nie realizują swoich praw wink.gif ... ale z drugiej strony Ty wyraziłeś wolę rozwiązania umowy a oni nie dopełnili swoich obowiązków ... Ty jednak także ... posiadanie modemu bez podstawy prawnej to tzw. bezpodstawne wzbogacenie wink.gif
  
Re: telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skasuja??
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cdr
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1324
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




oddałem modem i kupiłem drugi więc nadal jada na neostradzie ale juz nie na ich modemie i co mi teraz mogą zrobic aaa??
  
Re: <cdr> telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skas
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




teraz jest w ich interesie, żeby Cię odłaczyć i nie sądzę by mieli jakieś prawo by żądać od Ciebie jakichkolwiek pieniędze, gdyż to oni nie zadbali o to, byś internetu nie miał
  
telekomunikacja polska - czy omnie zapomnieli czy mnie za to skasuja??
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010