Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Artyści Biskupom
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Artyści Biskupom
PostWysłano: Środa, 28 Lipca 2004, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Zastanawiałam się, czy umieścić to tu, czy na muzyce. Ale nie o samą muzykę tu chyba chodzi, a może własnie najmniej o muzykę, bo jest ona tylko środkiem przekazu. A przekaz jest moim zdaniem ważny. Może dla delikatnych uszu trochę za ostry, może zbyt wulgarny, ale przy takim skur(pippippip) nawet ja przestaje ubierać w słowa. A nie ma tu ani jednego pezpodstawnego oszczerstwa i każdy będzie się w stanie domyślić o kogo i o jaką sprawę chodzi. My wiemy o jednej. A ile ich jeszcze było, jest i zapewne będzie????


Z góry uprzedzam, że co bardziej wrażliwi powinni sobie odpuścić słuchanie.

P.S. Dla mniej wytrwałych, może byc sam tekst, ale to nie to, mimo wszystko polecam z muzyką
  
Re: <Pozioma> Artyści Biskupom
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tekst chamski, ale i sprawa chamska, a nawet więcej niż c hamska. Dla mnie najbardziej gorszące jest to, że Paetz jeszcze nie ma sprawy karnej.
  
Re: <Berger> Artyści Biskupom
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A dziś agencje donoszą o kolejnej sprawie, tym razem w Gdańsku eusa_sick.gif
  
Re: <Wujek Zed> Artyści Biskupom
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Owszem

Szkoda każdego słowa. Ale nie opierajmy się na poszlakach, zobaczymy, czy teraz też sprawie szybko łeb ukręcą.
  
Re: <Pozioma> Artyści Biskupom
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dodam, że chodzi o bardzo znanego prałata Henryka J.
Następny będzie Toruń? eusa_sick.gif crazy.gif
  
Re: <Berger> Artyści Biskupom
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Sierpnia 2004, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nad jeziorkiem rozmawiałem o tych sprawach z kolegą, katolikiem, ale nie radiomaryjnym, lecz - jakby to ująć - głęboko chrześcijańskim. Mówiliśmy o Juliuszu P., Henryku J. i tym proboszczu z Dukli, który zapraszał do swego domu małe dziewczynki z parafii. Wszystkich tych duchownych chroni hierarchia kościelna. Prześladowania znoszą natomiast ci sprawiedliwi, którzy ich głęboko niemoralne zachowania ujawnili. Żona księdza grekokatolickiego, która zaczęła mówić o pedofilii proboszcza z Dukli, została wyszczuta ze wsi. Ksiądz, który postawił się Juliuszowi P., wylądował w czarnej Afryce. Wreszcie w sprawie Henryka J. hierarchia nabiera wody w usta. Na forum Onetu opinie są, jakie są. Ale jeden internauta wypowiedział się wsposób znamienny: ,,Wypisuję się z Kosciołą katolickiego".
Mój kolega skomentował to wszystko krótko: ,,Czy oni nie widzą, że chroniąc grzesznych księży, działają na swoją niekorzyść? Przecież, gdyby powiedzieli w sposób jasny, że to jest złe, to uratowaliby przynajmniej honor".
  
Artyści Biskupom
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010