Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gab
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1331
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




cześć, czy ktoś z was może wie, z którego koncertu jest piosenka "sunday bloody sunday", która w filmie "krwawa niedziela" petera greengrassa leci na samym końcu (na napisach)? niestety nie mogę tego nigdzie znaleźć, a bardzo mi zależy. :)
  
Re: z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




nie widzialem filmu choc jest na półce ale to pewnie z red rocks smile.gif
  
Re: z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




sprawdziłem napisy końcowe i jednak nie jest to red rocks ... powiem że wygląda mi to na końcowe lata 80' (głos bono)
  
Re: z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gab
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1331
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




wielkie dzieki
ale zobacz ile razy grali te piosenke
http://www.elevation-tour.com/song11-sunday_bloody_sunday.html
to moze byc wszystko :)
  
Re: z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 04:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




O ile dobrze pamiętam to w zwiastunie tego filmu leci pamiętny "Sunday" z koncertu w Sarajevie (1997.09.23). Może w takim razie to ten sam "Sunday" leci na koniec. W Sarajevie śpiewał go Edge. Bono miał spore problemy z głosem tego wieczora.
  
Re: z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczekacz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1367
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Wykonanie z napisów "Bloody Sunday" pochodzi w 100% z Joshua Tree Tour.
Wersja ta sama,głos Bono ten sam,nawet gitara The Edgea jest charakterystyczna dla tego okresu.Po za tym tylko na tej trasie Bono mówił słynne "This is the song we wrote in hope that one day we will never have to sing it again".Coś w tym stylu jest na początku.
Koniec ,konców to jest z JT Tour.Ale z jakiego koncertu to nie mam pojęcia biggrin.gif
Może to jedna z wersji nakręconych na taśmach do R&H...
Szkoda ,że jest ścięta zly.gif
  
Re: z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Sierpnia 2004, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gab
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1331
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




ooo wielkie dzieki
przynajmniej mozna sie teraz ograniczyc do jakiejs okreslonej licznby koncertow ;)
na tej trasie grali sbs prawie na kazdym koncercie, wiec jest tego troche( http://www.u2setlists.com/joshuatree.shtml)
pozdrawiam
  
z którego koncertu u2 jest piosenka w filmie "bloody sunday"???
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010