Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> "Vertigo" ... :) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 15 Sierpnia 2004, 18:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]





atu2.com

cos mi sie zdaje ze to zdjecie pochodzi z sesji która była organizowana niedawno temu ......

fajne :)
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Środa, 18 Sierpnia 2004, 12:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Ja i tak bede się cieszyć czy to bedzie rockowa czy popowa płyta.U2 to U2.Wszystkie ich płytki były i są genialne. biggrin.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]







shock.gif shock.gif ja jeb** .... to zdjecie jest zajawkowe cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif biggrin.gif biggrin.gif (sorry za wydarzenie ale nie mogłem sie opanowac smile.gif )

[update] a oto niusik z mojej strony
Cytat:
Strona interference.com wyjawia sekrety wydania nowych krazkow U2

- potwierdzone dane przez Universal :)
A wiec płytki powinny sie ukazac w nastepujacych datach"
24 wrzesnien - data wydania pierwszego singla U2 pt. "Vertigo"
22 listopad - data wydania albumu w Europie, 23 listopada album zostanie wydany w stanach.
Nazwa albumu który ma sie ukazac nie została potwierdzona, kraza plotki o "Vertigo", "How to dismantle an atomic bomb" oraz "Solar".

21 pazdziernika powinna zostac opublikowana ksiazka "U2 Show: The Art of Touring". Bedzie ona zawierac ponad 400 nieopublikowanych zdjec. Oprocz zdjec wydanie bedzie wzbogacone o wywiady z czlonkami ekip tras koncertowych z obozu U2.
Oprocz tych wiesci w sieci krazy kawalek piosenki nagrany prawdopodobnie przez fanów przed domem Bono we Francji - link do niego :
http://www.stuckinamoment.net/Songs/U2_90_second_clip_Vertigo.mp3
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Zdjęcie jest extra!!! biggrin.gif A Bonias ma zaiste uroczy kapelusz wink.gif . Mam coś podobnego na strychu tylko bez tych muszelek, ale to nie problem je dorobić wink.gif wink.gif wink.gif . No cóż czymś trzeba przykryć swe długie rude loki wink.gif wink.gif wink.gif . Ale tak to zdjęcie jest suuuuuuuuper!! biggrin.gif .
Mam coraz lepsze przeczucia co do płytki biggrin.gif Chlopaki jeszcze pokażą na co ich stać :). A moje przeczucia zawsze (no prawie zawsze wink.gif ) się sprawdzają.
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Sobota, 21 Sierpnia 2004, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Fjjjuuu....No prosze chłopcy naprawdę wyglądają tu słodziutko,a kapelusik naprawdę jest prze wspaniały i ta milusia minka Claytona.takie małe buuuu... biggrin.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




O tak...to zdjęcie jest szałowe...nowy album bedzie tak samo szałowy, to nie ulega wątpliwości. Mam przeczucie, ze to bedzie najwieszky sukces w karierze U2!!! Uwielbiam ich własnie za to, że nie jest z nimi tak jak z innymi zespołami, że nie zmieniają stylu na gorszy tylko własnie odwrotnie!!! biggrin.gif Im dłużej grają tym bardziej ich muzyka jest wręcz idealna! Tylko nie zrozumcie mnie źle, nie mam na mysli tego ze na poczatku U2 było do bani a teraz są coraz lepsi wink.gif oni zawsze byli, są i będą najlepszym zespołem świata!!!! U2 FOREVER!!! cool.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Hej Aluś to ja Aduś;) No to zdjęcie jest fucktycznie cool!
A tu macie coś o Bono z czeskiej stronki
http://u2zone.webz.cz/



ZDROJ: U2.com, datadata.org

Z Bona se stává sběratel prestižních ocenění
Bono může být dvaačtyřiceti letech spokojený. Má čtyři zdravé děti, milovanou ženu a vede jednu z nejslavnějších kapel světa. Krom toho jezdí po světě a sbírá nejrůznější ocenění a uznání. Naposledy se Bono vypravil do Francie, aby zde z rukou prezidenta Jacqua Chiraca přebral prestižní Medaili cti. Toto ocenění dostal opět, jako už mnoho jiných, pro svůj neúprosný boj za lepší život afrických obyvatel. Za poslední rok je to už druhá Bonova návštěva u nejvyššího francouzského představitele. Naposledy se setkali loni, když se zde Bono zdokonaloval ve francouzštině, kterou se učí především proto, že je to v mnoha rozvojových zemích úřední řeč.

Také samozřejmě došlo na ožehavou otázku okolo války v Iráku. Bono podotkl, že chápe obavy britského premiéra Tonyho Blaira, ale že se do otázky Iráku nebude nijak míchat. "Podle mého názoru je Tony Blair velký politik. Jeho obavy jsou určitě oprávněné, ale neřekl bych, že válka něco vyřeší. Umí dělat propagandu. Ale proč to dělat ještě horší, než to je? Dělají ze Saddáma mučedníka...", říká Bono.
Mnie nie proście o tłumaczenie, sama miałam z tym kłopoty, ale pierwsze kilka zdań rozumiem doubt.gif ... A co do Vertigo to fajnie, że już niedługo będzie biggrin.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif Niezłe zdjęcie... The Edge wygląda jak jakiś mały chłopak z podwórka, który właśnie wybił szybę piłką lol.gif . Jeśli zdjęcie jest robione pod płytę to sądze, że gitara elktryczna będzie grała wybitnie świetnie /bardziej niż zwykle/; U2 nie będą oszczędzać na elektronice /ale oczywiście nie tak jak w POP/; no i w końcu, że czeka nas widowiskowa trasa koncertowa biggrin.gif .... właśnie to kojaży mi się z Tym Zdjęciem :D ale oczywiście są to tylko moje skojażenia.... Jednego możeby być pewni>> to będzie WIELKA PŁYTA!!! cool.gif
  
Re: <RainCloud> "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




kurcze fajnie...stronka cool Aduś zdjecie tyyyyż ale do cholery jak to przeczytać... confused.gif a sie mowi ze czeski jest latwy a ja za cholere tego nie moge zrozumiec, nawet jednego wyrazu redface.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Aluś, ja się troszkę umiem połapać bo się uczę czeskiego ale cóż... Nie ma tak dobrze, żeby wsehno rozumieć biggrin.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Piątek, 27 Sierpnia 2004, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




hej ludzie napewno slyszeliscie ten fragment nowej piosenki U2 nagranej przez fanów w irlandii nie? i jak sie podoba? bo ja juz wiem ze to bedzie genialny album, bo ten fragment ktory slyszalam mowi sam za siebie!!! co tu duzo gadac, zanosi sie na superową plytke i tyle!!! biggrin.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RainCloud
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1431
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




Aluś, wiesz, ja żeby to DOKŁADNIE usłyszeć, tobym musiała kupić sobie super zgłaśniający aparat słuchowy w sklepie Bonavox wink.gif Strasssssznie sssszzzzumi shock.gif Ale owszem, jest cool.gif zajefajne biggrin.gif . Jeśli taka będzie cała płytka to kupię ją już w premierę (a raczej ukradnę, bo przy moich skromnych odchodach...wybaczcie, dochodach, to nie będzie mnie stać na kupno sad.gif ). Chyba, że urządzę zbiórkę charytatywną na szczytny cel pomocy dzieciom w mojej szkole i wiadomo, na co kasa tak naprawdę pójdzie eusa_eh.gif ... Ludzie, podpowiedzcie mi, w jaki sposób mogę załatwić kasę, bo rodzice mi już fundują szkołę muzyczną i raczej nie dostanę tych 60 zł na "Vertigo" confused.gif Może poroznoszę ulotki z Kauflandu?? drunken_smilie.gif
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




RainCloud : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 11:50 :
Może poroznoszę ulotki z Kauflandu?? drunken_smilie.gif


60 zł to on chyba nie będzie kosztował skoro ATYCLB, POP, AB, ZOOROPA stoją po 65-69 zł ... chyba ze bedzie jakas promocja smile.gif

Jak nie masz innego wyjścia to roznoszenie ulotek uratuje Ci w tym momęcie zycie :)
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




A jednak Bono bardzo lubi ten swój kapelusz :)
biggrin.gif cool.gif lol.gif




  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 17:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 13:53 :
A jednak Bono bardzo lubi ten swój kapelusz :)
biggrin.gif cool.gif lol.gif


Heh szkoda, że mnie np ten kapelusz tak bardzo do gustu nie przypadł, no ale ja mam tyle do gadania co i nic (niestety wink.gif ).

A tak, tytułem małego niusika ostatnie zdjęcie w poście Krzysia pochodzi z Saint Tropez zdaję się, gdzie Bono wypoczywa razem z żoną po ukończeniu pracy nad płytką. Relaksuje się przed męczącą trasą koncertową w następnym roku (mamy oczywiście ogromne nadzieje, że nie ominie nas tym razem). W tym miejscu Bono spotkał się m.in. ze słynnym raperem i producentem Dr. Dre smile.gif . Informacje i zdjęcia pochodzą z magazynu "Hello". To tak jakby ktoś o tym nie wiedział biggrin.gif .
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 13:40 :
[..]



60 zł to on chyba nie będzie kosztował skoro ATYCLB, POP, AB, ZOOROPA stoją po 65-69 zł ... chyba ze bedzie jakas promocja smile.gif

Jak nie masz innego wyjścia to roznoszenie ulotek uratuje Ci w tym momęcie zycie :)


Ja tam płyty zawsze kupuje w Media Markt a tam promocje są często biggrin.gif
Ale na nową płyte o promocje ciężko będzie.....
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 18:44 :
[..]
Ja tam płyty zawsze kupuje w Media Markt a tam promocje są często biggrin.gif
Ale na nową płyte o promocje ciężko będzie.....


Myślę, że właśnie w Media płytkę bedzie można kupic coś taniej, wrecz jestem pewna, że jakieś parę złotych taniej niż w Empiku np. Chociaż i tam na promocję można trafić, rzadko bo rzadko, ale i tam się zdarza takie swięto wink.gif .
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Ja tam zawsze Empik omijam z daleka za drogo...
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 18:57 :
Ja tam zawsze Empik omijam z daleka za drogo...


A to błąd wink.gif, mnie się kiedyś tam udalo trafić na prmocję - płyta Stinga "All this time" - rewelacyjny koncert - za 19 zeta!! shock.gif shock.gif Gdzie nawet w Media była za ponad 50. Ale szybko się zorientowali chyba, że przecenili naprawdę świetną rzecz i za jakis czas można bylo kupic po "normalnej" cenie wink.gif . No ale mówię: kto szuka ten znajdzie (czasem) wink.gif .
  
Re: "Vertigo" ... :)
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Pamiętam że jakąś z płyt U2 kupiłem za 29 zł albo nawet jeszcze mniej
oczywiscie w MM wink.gif
zresztą po płyty tylko tam chodze już..... biggrin.gif
  
"Vertigo" ... :)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010