Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Botlegi w Holandii
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Botlegi w Holandii
PostWysłano: Czwartek, 05 Sierpnia 2004, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś z was orientuje się jak wygląda sytuacja z botlegami U2 w Holandii? Chodzi mi o możliwości zakupienia tych skarbów w sklepach?
Może ktos z was wie coś ta ten temat.... Za wszelkie info dzięki smile.gif
  
Re: Botlegi w Holandii
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




Nikt mi nic tu nie napisał... sad.gif
No to teraz ja już moge wam powiedziec ze bootlegi w Holandii moża natrafić normalnie w sklepach
Żyć nie umierać biggrin.gif biggrin.gif
Na ale jak jest w Polsce o tym dobrze wiecie....
  
Re: Botlegi w Holandii
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Holy Joe : Niedziela, 29 Sierpnia 2004 19:24 :
Nikt mi nic tu nie napisał... sad.gif
No to teraz ja już moge wam powiedziec ze bootlegi w Holandii moża natrafić normalnie w sklepach
Żyć nie umierać biggrin.gif biggrin.gif
Na ale jak jest w Polsce o tym dobrze wiecie....


No właśnie niestety... Poza tym bootlegi takie dostępne są nie tylko w Holandii... Można się w tej sprawie zorientować rozmawiając z obcokrajowcami na wspominanym już tu niejednokrotnie hubie. U nich w krajach bootlegi są dostępne normalnie w sklepach, szkoda, że nie u nas sad.gif
  
Re: Botlegi w Holandii
PostWysłano: Niedziela, 29 Sierpnia 2004, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




A mnie sie raz udało trafić w media markt bootlegi oryginalnie wydane ale były to koncerty Depeche Mode
Jeden taki bootleg kosztował ok 100 zl były to 2 cd

Natomiast nigdy nie trafiłem na koncert U2 sad.gif
  
Re: <Holy Joe> Botlegi w Holandii
PostWysłano: Sobota, 18 Września 2004, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




w polsce tez mozna trafic na bootlegi U2 w sklepach. ja widziałem pare bootlegów w sklepie muzycznym w krakowie. cena za dwuplytowy album koncertowy 100zl :(
  
Botlegi w Holandii
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010