Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Czy ona mnie kocha ? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Poznałem pewną dziewczyne 5 lat temu , od dwóch lat chodzimy ze sobą. Raz kochamy się na zabój potem znowu kłócimy się o byle co . Niedawno powiedziała mi że potrzebóje odemnie przerwy , a ja niemoge bez niej żyć . Jeżeli ktoś mógłby mi coś doradzić to byłbym wdzięczny .
  
Re: <djcooky> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Uczucie przesytu to naturalna obrona organizmu przed nadmierną eksploatacją określonych ośrodków w przypadku ich nadużycia. Jeżeli ma miejsce w miłości, zaleca się odwrócenie swojej uwagi od spraw z nią związanych i skupienie się na czymś innym aż do powrotu apetytu. Twoja ukochana dała Ci znak. Twoim zadaniem jest nie wywierać na nią presji w odnalezieniu nowych chęci. Daj jej po prostu spokój i czekaj na to, co nastąpi. wink.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 13 Sierpnia 2004, 20:16, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




W moim przypadku informacja od niej, że ,,potrzebuje przerwy" stanowiła niewątpliwy początek końca. No, ale przeca wcale nie zawsze musi tak być... doubt.gif
  
Re: <Berger> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 17 Sierpnia 2004, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




hmmm ... Pozatym mam jeszcze inny problem , kiedy byliśmy ze sobą dla nie zawsze były koleżanki ważniejsze , dla mnie to nie tak ale może się myle
  
Re: <djcooky> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hm, jak ja kiedyś stwierdziłem, że dla mnie są ważniejsi kumple niż moja dziewczyna, był to dla mnie sygnał, że coś jest nie tak z moim uczuciem do niej.
  
Re: <djcooky> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obawiam się, że chodzisz w przepoconych skarpetkach, masz niemiły odór z ust i wciąż namawiasz Ją na perwersyjny seks, i stąd Twoje problemy.

W razie dalszych pytań, napisz do Kasi.
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




djcooky : Wtorek, 17 Sierpnia 2004 22:53 :
hmmm ... Pozatym mam jeszcze inny problem , kiedy byliśmy ze sobą dla nie zawsze były koleżanki ważniejsze...


Gdyby i dla Ciebie koleżanki były ważniejsze, to miałbyś teraz dużo mniejszy problem. biggrin.gif
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 11:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




NAZIR : Piątek, 20 Sierpnia 2004 21:50 :
....
Gdyby i dla Ciebie koleżanki były ważniejsze, to miałbyś teraz dużo mniejszy problem. biggrin.gif

Można powiedzieć, że problem by nie istniał.
A tak na poważnie, to przeczytaj wypowiedzi BERGERA i dobrze to przemyśl, czy faktycznie nie ma racji. On mówi o tym prawdziwym życiu, jakim ono jest, bez zbędnych złudzeń.
  
Ratuj to
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 08:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ponczo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1484
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Szefie.. wiem co to znaczy. Tylko ze u mnie jest gorzej bo stracilem moja milość. Nie wiem przez kogo sie klucicie, przez ciebie, przez nia, czy oboje. Ale zmieńcie to jak najszybciej. POzdrawiam
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed : Piątek, 20 Sierpnia 2004 19:27 :
Obawiam się, że chodzisz w przepoconych skarpetkach, masz niemiły odór z ust i wciąż namawiasz Ją na perwersyjny seks, i stąd Twoje problemy.

W razie dalszych pytań, napisz do Kasi.


Myślę że to przez ten ser pod napletkiem, nawyraźniej dziewczyna się zamula i raz na jakiś czas musi zmienić dietę!

A co do reszty, to fakt, tu może pomóc tylko KASIA !!!
  
Re: <djcooky> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Środa, 06 Października 2004, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matej
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1774
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Wiesz co ja cie rozumie... Ale dam ci rade daj jej ten jakis czas zobaczysz co bedzie robila jak sie bedzie zachowywala w wogule, ale jest tez cos takiego ze moze to jest krytyczne miejsce waszego zwiazku i ona chce troche wiecej swobody, zazwyczaj w takim momecie wszystko sie rozpada. Ale musisz byc dobrej mysli i nie dac za wygrana. wink.gif
  
Re: <Matej> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Środa, 06 Października 2004, 17:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jasne że chce więcej swobody!
Jak kolo założył za krótki łańcuch to nie dziwne. tongue.gif
  
Re: <Marek D.> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Środa, 06 Października 2004, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Dobrze ze to on jej a nie ona jemu tongue.gif
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 19 Października 2004, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lilith
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #584
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Moment. W żadnym z przypadków dziewczyna nie zakomunikowała odejścia. Była to jawna potrzeba przerwy. Najbardziej prawdopodobna wersja to taka, iż po prostu nie była kochana oralnie, była kochana rzadko lub kiepsko. Postanowiła więc odejść na jakiś czas z nadzieją, iż ukochany błędu się domyśli i dokona jego naprawy. To wszystko.
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
elanor..*
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2165
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




wazne jest to tez ile ma lat . moze chce sie jeszcze wyszalec jezeli wybiera kolezanki a nie ciebie. albo... kiedys istniala (moze teraz jeszcze tez cool.gif ) tzw."meska solidarnosc" - zauwazylam ostatnio ze teraz kobiety takowa "solidarnosc" przejely. swe przyjaciolki traktuja na 1 miejscu. jezeli zas chodzi o owo "zerwanie" to sadze ze jezeli mowi ze potrzebuje przerwy to to znaczy przerwa a nie zerwanie. tylko nie zapominaj tak czasem (jezeli ci na niej bardzo zalezy) o nia wciaz zabiegac w czasie "przerwy" - wtedy sadze ze szybko sie skonczy wink.gif
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
zakochany1989
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2413
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




mam dziewczyne doradzcie mi jak sprawdzić czy mnie naprawde kocha co jej powiedzieć jaki zaproponowac jej powod np ja by jej udowodnić że ja kocham dal bym sobie oczy wydłubać smieszne wiem ale być może taka jest prawda a jak ona mi może udowodnić dziewczyny pomuzcie
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stefi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2370
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Bardzo ważna jest rozmowa z druga osoba wtedy naprawde widać czy komus zależy.Ńie trzeba w żaden inny sposób na siłę czegos udawadniać.
No co z czasem samo wyjdzie sam to zobaczysz i sie przekonasz o tym !
Jeśli jest już Twoja dziewczyna to jej zależy wink.gif
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Mam Problem :Jestem z Kobieta (Rok) Po Tzw.Przejsciach(Rozwódka Małe Dzecko)Mieszka z Rodzcami Którzy Nie Chca Słyszec o Nowym Facecie!Ja Jestem Całym Sercem z Nia Zalezy Mi Na Niej!Ale Ostatnio Coraz Czesciej Sie Sprzeczamy o Pierdoły!Sa Jeszcze Kolezanki Które Robia Wszystko Zeby Nas Skłucic!Ona Odwołuje Spotkania Choc Widujemy Sie Bardzo Rzadko Zaczeła Mnie Okłamywc!Ale To Cudowna Kobieta!Co Mam Zrobic Poddac Sie?Ona Potrafi Odwrócic Sie Do Mnie Plecami w Sekunde- Juz Kilka Razy tak Zrobiła!Walczyc Czy Dac Spokój?Co Mi Radzicie?Pozdrawiam!!!
  
Re: <Radek 1111111> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




a na mojo glwe to jak nie bedziesz co chwila spierd... szyskiego ws ekunde to bedzie dobrze szysko
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Chyba Juz Po Wszystkim!Znów Sie Odwróciła Odemnie!Ja Zupełnie Juz Jej działania Ne Rozumie!Juz Powoli Moja Cierpliwosc Sie Konczy! Ile Mam Walczyc....?Co Myslicie??
  
Czy ona mnie kocha ?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010