Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Jutro jadę do Krakowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jutro jadę do Krakowa
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jutro jadę do Krakowa. Spotkam DJa i kupię Radeona 9500.
Jak znajdę jakąś kawiarenkę internetową to napiszę cośna żywo z Krakowa.cool.gif

Swoją drogąto jadę z Warszawy do Krakowa przez Dąbrowę Górniczą, bo trasa katowicka mi siębardziej podoba. Ale i tak jak popatrzyłem na autostraddą na Śląsku to żałuję, że jadę do Krakowa a nie do Legnicy albo chociaż Wrocławia. Przy okazji żałuję, że jak w zeszłym roku jechałem do Wrocławia to pojechałem przez Bełchatów, zamiast przez Katowice.
  
PostWysłano: Wtorek, 10 Czerwca 2003, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




sa juz jakies konkretne autostrady w polsce? (poza ta, co zawsze byla gdzies w niemczech zwanych opolem).
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 01:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Najlepsza autostrada jaką Polacy zbudowali była (i pewnie nadal jest jak jej amerykańskie czołgi nierozjechały) w Iraku.crazy.gif A u nas to zbudowali z Katowic do Krakowa i wielkopolski kawałek Poznań-Warszawa. Obie są płatne. Jest jeszcze kilka obwodnic. Ale ta co jest prawie od Katowic do kawałek za Legnicą to chyba kiedyś była krótsza. Przynajmniej ja dziś dopiero się dowiedziałam, że jest od aglomeracji górnośląskiej.
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 01:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale za to u was wszyscy pod prąd jeżdżą crazy.gif i podobno strasznie dużo fotoradarów. A ja mam nadzieję, że jutro będę mocno przekraczał dozwoloną prędkość i uniknę mandatu. cool.gif
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 03:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




nie tylko pod proda, ale i bez regul, bez kierunkowskazow. i te ronda zlozone z rond, gdzie nie wiadomo o co chodzi. i faktycznie - pelno kamer.
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 09:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




no to witamy w Krakowie kolegę Triniti wink.gif
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Nie chcę się czepiać, ale zauważyłam, że ksywka Tirintiego jest nagminnie przekręcana. Sama zresztą nie byłam lepsza swego czasu. Czyżby jednak Matrix?;-)

Tirinti - szerokiej drogi:-)
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Nie chcę się czepiać, ale zauważyłam, że ksywka Tirintiego jest nagminnie przekręcana.


Do mnie co jakiś czas różni nowi (i nie tylko ;-) ) dyskutanci piszą privy pod tytułem - kobieta a się tak na komputerach zna cool.gif lol.gif Albo: kobieta na forum hardware? Niemożliwe! Kim jesteś z zawodu? ;-)))))
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Właśnie wróciłem. W 4 godzinyz z pod PCProjektu w Krakowie do domu zajechałem. (przez Dąbrowę Górniczą) I to nadrabiając z 50km, bo zamiast na Warszawę skręciłem na Łódź, a tam przez ponad 20km nie ma zjazdu z autostrady. Ale zaszalałem. Po raz pierwszy jechałem 190km/h. Zresztą wogóle fajnie było bo zaraz za częstochową gość zaczął na mnie mrógać, żebym mu zjechał (jechałem ze 150) no to zjechałem a później do Piotrkowa jechałem 100m za nim 170-190km/h. W razie czego policja by jego zgarneła. I bym tak jechał dalej, gdybym nie zapomniał skręcić na Warszawę. A swoją drogą to postanowiłem sprawdzić, czym siętak fascynuje większość dyskutantów z depli i sobie na drogę wziąłem Ostateczny krach systemu korporacji. Całkiem nezłe, zwłaszcza do szybkiej jazdy.
  
PostWysłano: Środa, 11 Czerwca 2003, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Do mnie raz Roody i raz Nikos pisali na GG myśląc, że jestem trini, bo nie ten nick co potrzeba klikneli.crazy.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 15:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
A swoją drogą to postanowiłem sprawdzić, czym siętak fascynuje większość dyskutantów z depli i sobie na drogę wziąłem Ostateczny krach systemu korporacji. Całkiem nezłe, zwłaszcza do szybkiej jazdy.


To że słuchałeś OKSK jest dla mnie większym szokiem niż gdybym Cię zobaczył przejeżdżającego pod moim domem z prędkością 190 km/h tongue.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ale po terenie zabudowanym to ja 190km/h niejeżdżę. Zresztązobaczenie kogokolwiek pędzącego z taką prędkością jest dość trudne bo to chwila i już go nie ma.
A poza tym co takiego szokującego, w tym, że słuchałem tej płyty.
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Nie widziałem Cię jeszcze na deplach na KKK tongue.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A to najpierw trzeba być fanem Kultu, żeby móc na próbę przesłuchać ich płyty?
Płyta mi się nawet podobała, ale nie aż tak, żebym stał się fanem i zaczął o niej dyskutować.
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




eee tam - juz o nie dyskutujesz tongue.gif
  
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Tirinti :
Właśnie wróciłem. W 4 godzinyz z pod PCProjektu w Krakowie do domu zajechałem. (przez Dąbrowę Górniczą) I to nadrabiając z 50km, bo zamiast na Warszawę skręciłem na Łódź, a tam przez ponad 20km nie ma zjazdu z autostrady. Ale zaszalałem. Po raz pierwszy jechałem 190km/h. Zresztą wogóle fajnie było bo zaraz za częstochową gość zaczął na mnie mrógać, żebym mu zjechał (jechałem ze 150) no to zjechałem a później do Piotrkowa jechałem 100m za nim 170-190km/h. W razie czego policja by jego zgarneła. I bym tak jechał dalej, gdybym nie zapomniał skręcić na Warszawę. A swoją drogą to postanowiłem sprawdzić, czym siętak fascynuje większość dyskutantów z depli i sobie na drogę wziąłem Ostateczny krach systemu korporacji. Całkiem nezłe, zwłaszcza do szybkiej jazdy.


nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie..w gdansku mowi sie na takich kolesi zajace :), ale to jest dobre bo pieczarki jego a nie Ciebie sciagna.
  
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a to zalezy. czasem pierszego przegapia, bo jest zbyt szybki, a zatrzymaja drugiego sad.gif zdarzylo mi sie pare razy na "gierkowce".
  
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 13:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




No ale ja w sumie 3 byłem.
  
Jutro jadę do Krakowa
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010