Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Need for Speed Underground Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Need for Speed Underground
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Need for Speed Underground w 2004 roku pojawi sie na PS2, GameCube, Xbox, GBA i PC


do pobrania trailer bezposrednio stad:
Download: NFSU_trailer ok. 10MB

Źródło


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Piątek, 13 Czerwca 2003, 10:53, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Need for Speed Underground
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 23:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Nieeeeeeeee, znowu tydzien bez spania. Znowu zmiana klawiatury. Znowu jeczenia sasziadow ze "boruje w scianach o czwartej w nocy".

Oby nie powtorzyli takiego gniota jak ostatni NFS, a zrobili cos na miare Porsche Unleashed z oprawa NFS1, i polaczyli to w stylu MCO.
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




obejrzales trailer? ;P
jesli gra bedzie choc w polowie tak dobra, to ja jest za ;>
tuning samochodow, mniam, juz sie nie moge doczekac
  
Re: Need for Speed Underground
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Trailer obejrzalem i mam mieszane uczucia.

1. bedzie jeszcze gorsze futuro niz HP2 - latajace samochody, NOS. Ostatnia czesc tak wlasnie spieprzyli.

2. nie pokazali na trailerze zniszczen, mam nadzieje ze po czolowym przy predkosci 100mph zostanie z samochodu miazga, a nie tylko urwany zderzak.

3. muzyka w trailerze suxxxx.

Na ostatniej czesci sie strasznie zawiodlem. Full samochodow z trzyzdaniowym opisem (grrr, w '96 umieli zrobic filmiki z samochodami, dac obszerna specyfikacje, fotki i lektora), debilny system jazdy a'la Vipeout, zero ustawien, zero zniszczen. Wchodzenie w zakrety 90stopni przy 250kmph...itp.

Ta czesc pewnie powtorzy wszystkie bledy HP2.
  
PostWysłano: Czwartek, 12 Czerwca 2003, 23:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Ta czesc pewnie powtorzy wszystkie bledy HP2.

przesadzasz, wg mnie wlasnie w tej pokaza klase, wezma to co najlepsze z HP2 i dodasza tych brakujacych elementow, czyli trudniejsza jazde (bardziej realistyczna), tuning samochodu, itp :>
  
Re: Need for Speed Underground
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




bbkr :
Trailer obejrzalem i mam mieszane uczucia.

Na ostatniej czesci sie strasznie zawiodlem. Full samochodow z trzyzdaniowym opisem (grrr, w '96 umieli zrobic filmiki z samochodami, dac obszerna specyfikacje, fotki i lektora), debilny system jazdy a'la Vipeout, zero ustawien, zero zniszczen. Wchodzenie w zakrety 90stopni przy 250kmph...itp.

Ta czesc pewnie powtorzy wszystkie bledy HP2.



nie podobal Ci sie wipeout ?, grafika porazala, zreszta na te czasy i tak jest super jeszcze jak go sobie wlacze, oczywscie mowi o starym wipeoutcie, pamietam z kazda wersja nfs liczylem ze wlasnie bedas te zajebiste filmiki o kazdym samochodzie, a tu dupa, intra z kazda nastepnba edycja byly cosraz gorsze, ale to jest jedyna gierka wyscigowa w ktora lubie grac :), z wszsytki wydan mam 3 albo 4 orginaly, wiec musiala mi sie podobac....puki nie poznalem piratow w gdansku :D, ze wogole istnieja.
  
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




i tak żadna nie pobije Gran Turismo cool.gif
  
PostWysłano: Sobota, 14 Czerwca 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




gran turismo na konsoli z kierownica... cool.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 15 Czerwca 2003, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tak a ja jeszczeraz musze to zasysac bo gdzies mi wcielo pliczek i nie wiem gdzie sie sciagnal :(
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




nowe screenshoty
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 02:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
nowe screenshoty


calkiem imponujace. czy to tylko na ps2 czy na inne konsole tez?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 08:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




juz druga osoba, ktora nie czyta tego, co napisalem doubt.gif
spojrz na pierwszy watek tongue.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




przeciez to normalne, ja nigdy nie czytam i pisze cos bezsensu zawsze ;), prawda Adminie ?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Czerwca 2003, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
juz druga osoba, ktora nie czyta tego, co napisalem doubt.gif
spojrz na pierwszy watek tongue.gif


czytalem wczesniej, ale mnie zasugerowal ten ostatni link do ps2. prosze o wybaczenie.
  
Re: <EDDY>
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Września 2003, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
carpet_2000
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #286
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ja tez sie nie moge doczekac na ta gre biggrin.gif. Jak tylko wyjdzie to zaraz bede ja musial miec smile.gif smile.gif .
  
Need for Speed Underground
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Jesli niczego nie zepsuja i bedzie tak samo wygladac (albo jeszcze lepiej) jak na PC to chyba ta gra bedzie przez pare miesiecy na czolowych miejscach popularnosci.
Mam na PC i powiem ze jest rewelacyjna, obok wszelkiego rodzaju dodatkow i ulepszen mozna tez pomalowac swoje cacka na unikalny sposob. Jesli wyjdzie takze na x-box to bez wachania kupuje.
Pozdrawiam
  
Re: Need for Speed Underground
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Grudnia 2003, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
macciel
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #496
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




a powiedzcie mi czy u was tez sie cos takiego robi ze albo wam wywala z gry do windowsa lub grafa sie jebie czyli tekstury znikaja??ja mam GeForca4 mx420 i winxp. podobnie mi sie dzieje w NH 2004 i Colin McRally3
  
Re: <macciel> Need for Speed Underground
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




mam podobna karte i tez win xp ale nic mi sie takiego nie dzieje, moze sterowniki tobie padly
  
Re: Need for Speed Underground
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 08:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




gra jest inponująca, większych problemów z nią nie mam ale czasem tnie :/
  
Re: <Krzysiek> Need for Speed Underground
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
macciel
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #496
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




teraz zciagnolem najnowsze sterowniki i dziala juz ok...ale sie NHL 2004 popsul...nie mam tekstur:(
  
Need for Speed Underground
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010